Wpis z mikrobloga

#startrek #mmorpg #mmo #startrekonline
#sto
Hej, pod jakim tagiem na mikro jest Star Trek Online?
Jest sens zaczynać w 2020 jako casual?
Czy granie solo daje przyjemność, czy raczej kładziony jest nacisk na granie ze znajomymi/innymi ludźmi?
Czy w grę można grać padem? Jeśli jest tylko pod klawiaturę i mysz, to czy można grać na klawiaturze 60%(bez bezpośredniego dostępu klawiszy funkcyjnych typu F12)? Chodzi mi o typowe leniwe granie na kanapie, mam superancką bezprzewodową klawiaturę mechaniczną 60% Anne Pro2, nie chcę mi się ciągać przewodową, pełnowymiarową na kanapę, bo biurko mam obstawione kierownicami i joystickami, ostatni jestem w nastroju leżenia na kanapie i przysypiając pykania na padzie(taki mamy klimat) na 50 calach i zerkaniu na Netflixa na drugim monitorze. Nawet Wiedźmina 3 sobie zainstalowałem i latam po mapie za znakami zapytania bez składu i ładu z randomowym gear'em(akurat pod takie granie Skyrim i Oblivion lepsze, można jakoś łatwo uruchomić Obliviona na padzie?), ot tak by podzielić uwagę miedzy grę a seriale, nawet próbowałem równocześnie seriale/książka, ale to już za dużo na moją zrytą banię, a szkoda, bo książka historyczna i dokument o samolocie z 2WW światowej to by był fajny mix;), za mało rdzeni w głowie;)

Próbuję czegoś nowego dla zabicia nudnych wieczorów, zainstalowałem ciężki(prawie 100GB) Elder Scrolls Online(też już kiedyś próbowałem, początek mi nie pasował, odpuściłem sobie), teraz próbuję Star Trek Online, widzę że waży sporo mniej, gra jest graficznie starsza? Pewnie nie ma mówionych dialogów? Jestem sporym fanem Star Treka, ale pamiętam że kilka lat temu Star Trek Online nie zrobił na mnie wrażenia.
Ogólnie trudno jest zrobić dobra grę w Star Trekowym uniwersum i w stylu klasycznego Treka, Trek to nie strzelanka, to też nie układanka..., trzeba dobrze zbalansować strzelankę z przygodówką.
Żyjcie długo i w dobrobycie.
RabarbarDwurolexowy - #startrek #mmorpg #mmo #startrekonline
#sto 
Hej, pod jakim t...

źródło: comment_1582831022Wi4bZ3TJDhgymMqkyYWRk0.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@ghoulas: OK, dzięki, za radę, widzę że dali frakcję z nowego serialu Trekopodobnego Discovery, warto się zainteresować? Poza animowanym znam wszystkie serie na pamięć, ale Discovery nie mogłem zmęczyć nawet pierwszego sezonu:(
A co z klasycznym Trekiem? Zastanawiam się między frakcjami: zwykły Trek, Trek klasyczny i Trek Discovery. Pewnie zwykły Trek?
RabarbarDwurolexowy - @ghoulas: OK, dzięki, za radę, widzę że dali frakcję z nowego s...

źródło: comment_1582923945B0ISzZTf4GlAR0UmxHct11.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz