Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
"PRZESZŁOŚĆ SIĘ NIE LICZY" - największa bzdura jaką słyszałem. Dowiedziałem się, że moja dziewczyna miała ponad 10 partnerów, w tym tylko z 3 była w związku, większość poznana na imprezie. Dowiedziałem się po 2 latach związku, wcześniejsza liczba to było 6. Kurczę gdybym wiedział, że jest w stanie kogoś poznać i jeszcze tej samej nocy robić mu dobrze to bym się z nią nigdy nie związał. Jak ufać takiej mhm osóbce? weź wypuść ją jak normalnego człowieka do klubu czy gdzieś. Dobrze, że chociaż nie ćpa. Spokój w związku z kimś takim - zapomnij. #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 22
  • Odpowiedz
@madziax3: Nie, seks to kwestia dość obiektywna. Cnotę można oddać raz, jednej osobie, zazwyczaj też czujemy do tej osoby jakieś uczucia i ogólnie jest przynajmniej czasowo dla nas wyjątkowa też pod innym względem, jeśli po oddaniu cnoty i poświęceniu swojej mocy i uczuć jednej osobie zwiążesz się z kimś innym na całe życie, to okradasz go z tej wyjątkowości i czynisz go tylko kolejnym zwłaszcza że uczucie jak napisałem dzieliłaś
  • Odpowiedz