Wpis z mikrobloga

@yupitr: Sutki mogą przebijać się przez ubranie przez co w pracy wygląda się niezbyt profesjonalnie, więc jednak stanik to konieczność nawet przy mikroskopijnych cyckach.
  • Odpowiedz
  • 3
Możesz mieć jakieś filtry i inne cuda. Jak siedzisz przed komputerem 8h to nawet jest to wskazane.


@szwe Przecież to jest marketingowy bełkot na frajerów, którzy nie potrafią sobie włączyć filtra niebieskiego światła w monitorze/Windowsie albo ściągnąć sobie f.luxa XD

A najlepsi są geniusze, którzy ubierają zerówki dla antyrefleksu, który ma niwelować światło odbijające się od szkieł okularów XDDD
  • Odpowiedz
Przecież to jest marketingowy bełkot na frajerów, którzy nie potrafią sobie włączyć filtra niebieskiego światła w monitorze/Windowsie albo ściągnąć sobie f.luxa XD


@Tarec: jakieś naukowe potwierdzenie, że to da ten sam efekt?

Przecież okulary z niebieskim filtrem nie zmieniają widzianych barw, więc jestem prawie pewien, że to jednak nie to samo
  • Odpowiedz
Przecież to jest marketingowy bełkot na frajerów, którzy nie potrafią sobie włączyć filtra niebieskiego światła w monitorze/Windowsie albo ściągnąć sobie f.luxa XD


@Tarec: dobrze, że trafił się wykopek mądrzejszy niż wszyscy okuliści i optycy razem wzięci.
  • Odpowiedz
  • 0
Przecież okulary z niebieskim filtrem nie zmieniają widzianych barw, więc jestem prawie pewien, że to jednak nie to samo


@dzek Oczywiście, że zmieniają. Jak wyobrażasz sobie odfiltrowanie części widzialnego widma światła bez wpływu na postrzegany kolor? To jest fizycznie niemożliwe. No chyba, że mówisz o filtrowaniu światła UV, ale tego ani Ty nie widzisz, ani monitory nie generują.

dobrze, że trafił się wykopek mądrzejszy niż wszyscy okuliści i optycy razem wzięci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tarec: dziwne, moja kobieta twierdzi że działa ¯_(ツ)_/¯
@Spajkodron3000 nosi te zerówki, bo chce, może, bo lepiej wygląda. W ogóle to o #!$%@? chodzi z przyjebywaniem się do zerówek?
  • Odpowiedz