Wpis z mikrobloga

29.02.2020rok czyli znowu trzeba zaklepania sobie auto Sluzbowe z szoferem na Wyjazd Sluzbowy no dobra Delegacyjny bo chrzesniak Dominik ma Urodziny, tym bardziej jak mam zaproszenie na jego Urodziny.
Dobrze ,ze Nie jestem taki sam jak w przypadku mojego ojca Chrzestnego jaki zapomina co to , znaczy ,, RODZINA ''☺️- moze i Ja NIE JESTEM IDEALNY mam kilka wad ale i mam sporo ukrytych ZALET ale Nikt Nigdy MI NIE Zarzuci ,ze Nie dbam o swoje rodzinei Nie planuje bycia taki jak w przypadku mojego ojca chrzestnego⚡️ NIE kasa zdobi ludzi lecz dobre serce i wiara w dobro oraz tego ,ze swoich sie NIGDY samych NIE ZOSTAWIA na pastwe losu mam nadzieje ,ze pewnego dnia mojemu ojcu chrzestnemu przyjdzie sie tego nauczenia i da mu zycie i Los NAUCZY Go -POKORY bo Bogactwo pewnego dnia sie skonczy ,a Rodzina sie zacznie odwracania do ciebie plecami w takim czasie kiedy zaczniesz jej serio potrzebowania w najtrudniejszym tego czasie - Staremu Szefostwu Zycie bywa Okrutne ale najcenniejszy dar jaki mamy to , Rodzina , a NIE kasa czy luksusowe auta i wille czy kontakty Mafijne wiem jedno na pewno Nigdy sie Nie stane taki Jak TY wole bycia mniej bogaty ale Uczciwym zawodnikiem w walce HONOROWEJ dbania o swoje rodzine ,a NIE uciekania jak typowy Smarkacz Sebiks co boi sie odpowiedzialnosci Karnej za chwile przyjemnosci i wielu lat KONSEKWENCJI PRAWYCH , Ja w przeciwienstwie do ciebie jestem Lepszy bo szanuje zycie i rodzine Nie boje sie KONSEKWENCJI zawsze do walki staje HONOROWO Dbam o swoich mam lepsze Priorytety .
Jest taka zasada ,ze Prawdziwy Facet swojej rodziny Nigdy NIE zostawi w potrzebie ale Ty tego NIE zrozumiesz na pewno przez kilka lat ciekawe co by sie sta....jak by ci WYCZYSZCZONO konto BANKOWE do zera i ukradli Ci luksusowe auto po za tym straci.....najlepszych ze swoich ludzi przestali Cie szanowania , a bez ich jest sie NIKIM bez tarczy ochronnej i miecza jest sie tylko Bezbronnym celem do zniszczenia

#rodzina #tradycja #gownowpis
  • 3