Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem od dłuższego czasu w związku, moja dziewczyna uwielbia chodzić na imprezy do klubów ze znajomymi. Z pewnych względów, nie ma mnie w mieście w większość weekendów, więc siłą rzeczy mnie na te imprezy nie zabiera. Nie przeszkadza mi to, ufam jej, ale ustaliliśmy pewne zasady, jednakże ona chyba nie chce się ich trzymać. Prosiłem, by pisała jak wróci i ogólnie dawała znaki życia, ale jest to bardzo loteryjne, raz napisze, innym razem nie. Uzasadnia to tym, że nie lubi wyciągać telefonu przy znajomych. Nie wiem, co mam o tym myśleć. Dodatkowo, uzasadnia to tym, że za czasów szkolnych nie mogła z pewnych powodów się wybawić i teraz chce to nadrobić. Co o tym sądzicie? #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 65
  • Odpowiedz
OP: @Shyvana @soulburner @HaloHet Nie mam na myśli wypisywania bez przerwy podczas spotkań ze znajomymi. Problem jest nieco inny, ostatnimi czasy ona bardzo często imprezuje, teraz to już kilka weekendów bez przerwy w klubach, nie robiłbym o to problemu, gdyby tylko napisała, że wróciła albo na drugi dzień się odezwała. Naprawdę, chyba nie jestem żadnym tyranem, po prostu martwię się, czy wróciła. Po kilku takich akcjach nie wytrzymałem, byłem trochę skołowany
  • Odpowiedz