Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Szkoda, że podczas rejestracji w serwisach nie ma testów IQ. Czytałem, że raper Tau (?) oskarżał homoseksualistów za sytuację w Australii. Skąd ludzie biorą te mądrości to ja nie wiem. Wiedza całego swiata dostępna za pomocą paru kliknięć na kompie, a oni nadal w XV. wieku. Trochę to smutne, że na początku religia miała służyć namawiania ludzi do czynienia dobra, a skończyło się na tym, że jest główną przyczyną nienawiści.
@Jasper_Strauss:
Ja widzę, że Wy tutaj jesteście "mondrzy" i nie dajecie się nabierać "hehe, katolskiej mitologii", ale gdyby rejestracja na portalu z obrazkami wymagała <100 IQ, to ten cały raper Tau postowałby tu memy z żabą zamiast Was.
Polecam przesłuchać kilka numerów i wywiadów z czasów, kiedy jeszcze nosił ksywę Medium - ten głupi katol intelektualnie kręciłby wokół Ciebie kółka.
Swoją drogą jedna wielka beka z nastoletnich wolnomyślicieli, którzy czują się
@Pewien_Ponury_Lajkonik: kieruje się w życiu logiką, a nastolatkiem już dawno nie jestem. Wiara w Boga nie wyklucza inteligencji, ale gdy ktoś mowi, że dlatego, że gdzieś na świecie para homoseksualistów uprawia seks, sprawia, że płoną miliony kilometrów kwadratowych lasów to mam wątpliwości co do jego inteligencji.
@Jasper_Strauss:
Rozumiem Cię, sam, choć uważam się za wierzącego, jestem daleki od konserwatyzmu i w tym sporze dewotek z ateistami mógłbym robić za osobę postronną. To, co mnie drażni w tzw. "lewackiej" narracji to niewzruszona pewność, że jest tak i tak, a głupi katolicy wierzą w mitologię. Ja nie jestem w stanie udowodnić, że te lasy nie płoną ze względu na homoseksualizm w europie czy rozwiązłe życie mrówkojadów alaskańskich. Da się