Wpis z mikrobloga

@awdr: Mirki mam jakis problem z oczami, wzrok mój nie jest najlepszy bo mam astygmatyzm (nie nosze okularów ale widze dobrze) ale nie w tym rzecz. Zdarzyło mi się już wsunie 2-3 razy w przeciągu około 2 lat ze coś zaczyna mi dziać się ze wzrokiem. Tak jakbym nie mógł skupić uwagi, np patrze w punkt i nie widzę tego co jest po za tym punktem takie jakby cześć obrazu drżała.
Pierwszy taki atak miałem kiedy zacząłem się odchudzać ponad rok temu , zjadłem czekoladę i pościło po 2-10 minutach. Później nawet o tym zapomniałem a Dzisiaj poszedłem do pracy bez śniadania około godziny 10 zaczeło się to pojawiać zjadłem śniadanie i po około dość szybkim czasem pościło. Ktoś miał coś podobnego
#zdrowie #zaburzeniaodzywiania #wzrok #oczy #odchudzanie #choroby
  • 2
@awdr: nie jestem ekspertem, ale coś tam wiem, więc się wypowiem. Moim zdaniem to kwestia złego odżywiania. Oczy tak jak i całe cialo człowieka reagują na to co organizm spożywa. Dlatego tak ważne jest dobre odżywianie i ogólnie zdrowy tryb życia który jest bardzo ważny. Dlatego moim zdaniem oszczędzanie na jedzeniu nie jest najlepszym pomysłem, chociaz dość popularnym u Polaków. Powinno się jeść jak najdzrowsze produkty, tym bardziej że "zdrowa żywność"