Wpis z mikrobloga

Ja mam #!$%@? na polski w grach ale nie czaję ludzi co robią cebulę i kupują gierki w Meksyku i jeszcze pytają czy jest w nich polski. Większość twórców ma #!$%@? na wkładanie polskiego do gierek właśnie przez to, że Polacy nie kupują w polskim eshopie.
@picio00 nie bierz tego do siebie bo może mieszkasz w Meksyku nie wiem, napisałem to w ogólnym przypadku.
Większość twórców ma #!$%@? na wkładanie polskiego do gierek właśnie przez to, że Polacy nie kupują w polskim eshopie.


@mprzemo: ( )
Tia zwlaszcza jesli na wszystkie inne platformy jest dostepna spora liczba jezykow, tylko switch jak zwykle okrojony.
I dokladnie z tego samego powodu nie ma u nas oficjalnie nintendo, jest tylko uposledzony dystrybutor.
Ludzie blagam was, toche rigczu.
@mprzemo: ale ja nie placze, bo mam #!$%@? na j. polski w grach. I dokladnie w ten sam sposob mam #!$%@? na dystrybutora, ktory nie potrafi zapewnic odpowiedniej ilosci gier na fizycznych nosnikach i mowie tu zarowno o kolekcjonerkach jak i standardowych wydaniach. Ze o czesto chorych cenach nie wspomne.

I nie uwierze w masowe kupowanie fizycznych wydan za granica, ktore mialoby spowodowac ze nintendo nie chce wejsc na polski rynek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mprzemo: taaaa i to pewnie polak stworzył stronę gdzie widać gdzie jest najtaniej i to Polacy z niej tylko i wyłącznie korzystają XD Nintendo ma od zawsze w dupie środkowa zachodnia Europe i to w jej gestii jest zrobienie dla nas dogodniejszych warunków. A co do języka - im więcej tym lepiej, uwierz mi jak gra się sprzedaje to przetłumaczenie gry na dany język może się opłacić twórcom, Nintendo nic do
@OmarBongo: Ci co korzystają to też nie mają swojego języka, ile jest języków w samej Europie a ile w gierkach od Nintendo? Masz angielski, hiszpański, francuski, niemiecki a gdzie reszta? Jak producent zrobi łaskę to dorzuci polski. @PurpleHaze: masz rację, nintendo ma #!$%@? na Polskę bo to żaden rynek zbytu, nie próbuję Cię przekonać, że to wina użytkowników ale kupowanie w Meksyku na pewno nie pomaga w zwiększeniu polskiego rynku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mprzemo: stary, przecież to kupują z reguły oosby z Niemiec Francji i innych bo tam przebitki są najwikezse XD a te języku co wspominasz są oficjalne wspierane przez Nintendo, więc też gówno argument
@OmarBongo: to podaj powód #!$%@? Nintendo na Polskę? Te języki to nie był argument, są bo są popularne na świecie, pytanie gdzie reszta języków europejskich? Nintendo ma #!$%@? na jakieś mało popularne języki typu polski a szczególnie jak nie ma żadnej sprzedaży w tym kraju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mprzemo: nie wiem, może że jak na zachodzie zagrywali się na gameboyach to w Polsce ta konsola była często nieosiągalnym luksusem? I że Nintendo przespało moment boomu gamingowego w Polsce gdzie z impetem weszło Sony? Switch to pierwsza konsola która ma jakklowek sukces w Polsce i to Nintendo powinno zależeć by przekonać do siebie Polaków, nie odwrotnie
@OmarBongo: No jak dla mnie to Nintendo zależy żeby zarobić jak najwięcej hajsu żeby nie napisać wyciągnąć, po prostu nie widzą rynku zbytu w Polsce więc nie wchodzą do Polski.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mprzemo: Polska to ciężki rynek, jesteśmy przyzwyczajeni to potężnych komputerów i tanich konsol na telewizory. Jak ludzie widzą małą konsole za cenę potężnego play station to wiadomo, w Ameryce np jest inna kultura grania, tam czekają na wszystko od Nintendo. Polacy mają tu naprawdę mało do gadania ( ͡° ʖ̯ ͡°)