Wpis z mikrobloga

Dziś wasze pytania do mnie (σ ͜ʖσ)


@NiesmiesznyJa
@Rostagma
@pszk93
@MEXICANO23
@elf_pszeniczny
@MPTH
@boukalikrates
@M1PH6_5
@euckbadzap
@Harmideron
@Mcmm21
@CzosenWan
@Jednorybek
@kageno
@Pan_Smalec
@GamereQ
@Avogadrus
@wielkilen
@MadokaDobraWaifu

Jeżeli nie chcesz być wołana/wołany daj znak w wpisie :3
Chcesz być wołany/wołana? Daj mi subka :3

#anime #mangosubki #zakolanowkianime #neko
Pobierz
źródło: comment_1582618254biRTm1qdqFLUqgBBnHbb9X.jpg
  • 11
Jajecznica 3 jajka, Boczek 50g, Szczypior na oko, sól, pieprz.
@Harmideron:

1. Google, Tumblr
2. Dawno nie było u mnie jej, pizza to pizza, ananas mnie nie brzydzi, kukurydza tak, nie jestem karpiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@M1PH6_5:

One chronią swoje dobra, tak jak je nauczono / zaprogramowano. Nie mogą być złe, przez to że są agresywne w stosunku do ludzi.
@Jednorybek:
@kiedysjuzmialemtukonto: dlaczego natura wyewoluowała nas w stworzenia potrafiące żyć ponad sto lat?
Z ewolucyjnego punktu widzenia nasz gatunek jest przez to upośledzony bo starsze osobniki zabierają tereny oraz zasoby młodszym. Starsze już nie reprodukują więc nie powinny mieć racji bytu.
Podobnie jest z ewolucją przez tą wadę ewolucja (zmiany cech całych grup organizmów następujące z biegiem pokoleń) zwalnia przez późniejsza kopulacje osobników gdyż w większości przypadków już 16 letni osobnik ma
połączenie smaków, słonego i słodkiego.
@Mcmm21:
wiesz natura jest omylna, faceci mają sutki, które nie są przydatne biologicznie. Także po prostu jest to błąd, nie jej a nasz. My na drodze badań i wiedzy doszliśmy do wydłużania życia. Także można uznać za jej błąd naszą zdolność samodoskonalenia, zachowywania wiedzy i jej przekazywania, dzięki temu żyjemy dłużej.
@wielkilen: