Wpis z mikrobloga

kupiłem sobie pada od xbox one do win10 na kablu a wcześniej mialem pada xbox360 - pytanko bo poprzedni pad podczas wlozenia wtyczki był dzwiek systemowy w windowsie oraz kilka sekund mrygala ta glowna zielona dioda pada aż pad się połączył i swieciła ciagle

a tu teraz w tym padzie od xbox one - podlaczam do PC i odrazu sie swieci i nie ma tego sygnalu dzwiekowego

czy to tak ma być?

#windows10 #windows #xbox360 #xboxone #pad
  • 3
@erebeuzet: pad działa, wszystko ok, tylko wczesniej nie mialem pada ox xbox one i sie zastanawiam czy to tak powinno być oraz przy odlaczaniu pada jak tak nagle urywam napięcie czy to bezpieczne dla pada jak i systemu oraz gniazda USB
@mohawk wiem, ze kiedyś pad of xone potrzebował specjalnej przejściówki. Później micsoft wprowadził obsługę bez przejsciowki. Może więc pad pod winde łączy się bez żadnych dodatkowych oprogramowan. Stąd brak dźwięku. A może masz te opcje wyciszona. Jak działa to nie zupelnie czym sie przejmować. Możesz zawsze odlaczsc urządzenie USB myszka i jak sie rozłączy dopiero odpiąć. Ja zawsze wyciagam od razu i nigdy nic nie padło. Ani pendrivy ani pady