Wpis z mikrobloga

Mam blond ,cienkie włosy i do tego #zakola ,takie ostre 2 w skali norwooda. Spoko ,dużo ludzi a z tym problem. Ma ale nie w takim wieku. Jeszcze 18 nie mam ,dopiero za kilka miesięcy . Włosy wypadają jak poje*ane ,mimo że dbam o nie jak o nic innego. Zacząłem ostatnio psikać #minoxidil ale nawet nie mam pewności że to androgenowe. Finasteryd? #!$%@? za młody jestem na takie rzeczy. Jak pójdę z tym do lekarza to mnie nie wyśmieje?
  • 14
@stanli: Właśnie chciałem . Tyle nerwów mi te włosy napsuły że zrobiłbym to z uśmiechem na twarzy . Ale tu pojawia sie kolejny problem. Mam strasznie ,ale to strasznie nierówną czaszkę i raczej będzie to słabo wyglądać. Także teraz nie ryzykuje i zrobię to bliżej wakacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mimimichaau: przełam się, zaoszczedzisz dużo zdrowia bo i tak nie uda Ci się z tym wygrać, za szybko to postępuje. A czaszka, przywykniesz, każdy jest inny przecież :-)
@mimimichaau: Idź do dermatologa bez dwóch zdań. Wbrew pozorom dużo osób w wieku 20 lat zaczyna łysieć. Jak ci przepisze finasteryd to bliżej 19-21 lat zacznij brać finasteryd o ile nie będzie za późno. Skończysz żałując że nawet nie spróbowałeś kuracji.

Jak masz samego Norwood 2 to nic takiego. Jak masz to i przerzedzone włosy, to łysiejesz.