Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Wam, ale mi się ciepło na serduszku robi jak wchodzę na Twitter ARRO i widzę dużo logo Orlenu, jak widzę Kubicę jako ambasadora w filmikach na YouTube gdy się uśmiecha, gdy przedstawiciele i kierowcy zjawiają się w Polsce i będą reklamowali PKN Orlen. Jestem jakby... pierwszy raz dumny z tego kraju? Nie wiem jak to inaczej nazwać xD

Tzn. nigdy nie byłem przywiązany do tego aby kupować koniecznie Polskie marki, szedłem zasadą kupowania tego co dla mnie najlepsze/najkorzystniejsze, ale (może powoli wchodzić to w fanboystwo, choć nie sądzę) jestem dumny z tego jak Orlen dobrze biznesowo to rozgrywa i jeżeli nic się nie #!$%@? w rebrandingach za granicą i dobrze wykorzystają tam też kampanie, to wierzę, że Orlen postawi dobre filary do budowy sieci w Europie, a jednocześnie do wspierania F1.

I przede wszystkim: nie patrzę tutaj tylko przez pryzmat Kubicy, ale ogólnie tego, że Orlen został tytularnym sponsorem i widać to naprawdę, że teraz się z tym liczą. Cieszę się też, że Robert w udzielonych wywiadach mówi, że tak się spełni, bo chce szerzyć się zdobytą wieloletnio wiedza, a jednocześnie pojeździ.

Ja jestem bardzo zadowolony. ʕʔ


#f1
  • 5
@Rysiowatyy bardzo dobry wpis. Robią dobrą robotę. Chętnie zobaczę jak się zdecydują na rebranding sieci Star w Niemczech, która od wielu lat jest w ich posiadaniu, a której nie przekształcają bo #!$%@? niemiaszki się wypną i będą lać rzepakowy, a ni #!$%@? nie kupią u łobcych
( ͡° ͜ʖ ͡°) jak Orlen zaistnieje, to nabiorą chęci