Wpis z mikrobloga

Z ciekawości zacząłem śledzić kanał Friz'a, wcześniej jakoś uważałem, że jest to totalny bezbek, którego zamiarem jest nic innego jak farmienie gotówki na 12 letnich dzieciaczkach (nie do końca, nie jest to prawda) ale powiem Wam szczerze, kurde, spodobało mi się, nie oglądam oczywiście wszystkich filmów bo jego content opiera się na dużej powtarzalności typu zrób xxx i wygraj xxx ale niektóre filmiki są naprawdę ciekawe i NAWET zabawne.

Jedyne co nie trawię w tej całej Ekipe to jest ta postać Miksera i tej Murtix, kompletnie nie rozumiem co oni tam robią, Mixer to ma mine jakby ciągle nosił klocka w majtkach, dodatkowo na dużej ilości filmów go po prostu nie ma bo siedzi w pokoju i gra na kompie XD a ta Murtix jedyne co robi to #!$%@? coś o świnkach i się uśmiecha, do tego wygląda jak nieobrany ziemniak.

Co sądzicie o tej całej jego Ekipie? Dla mnie to wygląda jak kawałek dobrej zabawy dla tak młodych ludzi, którzy jedyny cel jaki mają to się bawić bo strona finansowa ich nie obchodzi bo zarabiają z tego kupę kasy.
#friz #wersow #ekipa
  • 9
@kotarononosuke: w porownaniu do team x ekipa friza to niebo a ziemia. co nie zmienia faktu ze to dalej content dla max 16 latkow i nic tego nie zmieni. malo widac sztucznosci (wiadomo, ze ona jest) niz w takim team x i brak dram w takim projekcie swiadczy o tym, ze interes dobrze sie kreci i ludzie raczej tego nie robia z przymusu.

content zdecydowanie nie dla mnie, ale dzialalnosc friza
@trll: w ekipie czuć tą "prawdziwość"? to, że naprawdę lubią swoje towarzystwo, po prostu zgrana paczka przyjaciół, w ten cały team X jakoś się nie zagłębiałem ale tam słyszałem coś, że po prostu wzięli kilka losowych osób z internetu i se razem mieszkają wiec takie cos #!$%@? bo to od razu #!$%@? sztucznością, a to, że u Friza na odcinkach jest tak kolorowo i pozytywnie to oczywista oczywistość, w końcu family
@adamdd: skąd info, że tylko na dwa lata? Ja na to własnie bym patrzył z w ogóle innej strony, aktualnie cała ekipa ma chyba z 9 kanałów, każdy z nich się rozwija, bardziej rozwinięty = więcej kasy, więcej kasy = można rozszerzać działalność i przyjmować nowych członków ekipy z czego robi się większy projekt i więcej pieniędzy. Gimper nagrał chyba ostatnio jakiś materiał własnie o Frizie i tam fajnie to wytłumaczył.
@kotarononosuke: wiesz co, na pewno na 2 lata zaplanowane są codziennie odcinki - też słyszałem coś o wynajmie na dwa lata, ale może się pomyliłem - chociaż moim zdaniem Friz nawet nie tyle robi to dla siebie, co pozwala wypromować się na sobie innym znajomym - jeśli kiedykolwiek ich drogi się rozejdą to suby zostaną. Patrz na przypadek Kingi, która aktualnie ma prawie 75 tys. subskrybentów po wrzuceniu 3 filmów, na
@adamdd: Friz u Gryna mówił, że codzienne filmy to tylko i wyłącznie jego taki osobisty "challange", który trwa rok, zaczął się chyba w marcu tamtego roku, więc zostało tylko kilka dni, poźniej wraca do formatu 3 filmy w tygodniu, co do wynajmu się nie wypowiem bo nie mam pojęcia jak to tam wygląda. A co do promowania, kurcze, w sumie sporo chłop nie, że ryzykuje ale jego praca w pomaganiu kolegom
Ale to dzięki tym ludziom on tak naprawdę wybudował to swoje imperium, więc to że nawet teraz odejdą nic mu nie robi, on dołożył swoje oni swoje i razem czerpia z tego korzyści sooooo....
@kotarononosuke: Nawet jeżeli projekt był planowany na 2 lata to nie będą przerywać projektu gdy tak dobrze się rozwija.
Friz nie pomaga kolegom. Oni mieli być po prostu jego "aktorami". Friz (czy osoby za nim stojące) dobrze rozkminili, że ludzie chcą oglądać interakcji pomiędzy ludźmi. Chellendze są tylko pretekstem do nagrywania wspólnych filmików i pewną dozą hazardziku. Dom ekipy powstał po to aby Friz miał osoby z którymi mógłby nagrywać wspólne