Wpis z mikrobloga

@Kristof7: Sancho moim zdaniem będzie nie do wyjęcia, bo zgłosi się po niego jakis Real albo Barcelona, poza tym wydawanie takich kwot na jednego piłkarza, gdy pilnie potrzebujemy kogoś na środek obrony i bramkę, o ile Kepa się nie ogarnie, to by było szaleństwo.

A taki Hakimi to na boku obrony zagra, na boku pomocy i w środku pola, a pewnie by kosztował z 40-50 baniek
@Mack_Lanegan: Barca raczej daruje sobie kolejny drogi transfer bo żaden im nie wyszedł ostatnio. Real raczej poluje na Mbappe a do tego ma Hazarda i tych dwóch Brazylijczyków. Sancho też głupi nie jest i nie pójdzie na ławkę, jeżeli już to United jest najpoważniejszym kandydatem do jego zakontraktowania.

Nie wierzę, że Chelsea znowu wyłoży jakieś wielkie pieniądze na bramkarza. Może jakiegoś solidnego zmiennika poszukają biorąc pod uwagę, że Willy ma już
@Kristof7: to prawda z tym Realem, ale z tego co czytałem o Hakimim to po sezonie chce wrócić do Realu i chce tam grać, albo odejść.

Nie mówię o wielkich pieniądzach za bramkarza. Zimą chodziły słuchy o tym karatece z Schalke za jakieś 20 mln £.

Wydaje mi się, że transfer Ziyecha zamknął szansę na sprowadzenie Sancho. 140 baniek, których oczekuje Dortmund to potężna kwota i wątpię, że nas na to
@Mack_Lanegan: Jeśli chodzi ci o Nubela to on był już wcześniej po słowie z Bayernem, w zimę poszło info, że latem przejdzie za free po wygaśnięciu kontraktu.

Myślisz, że Willian zostanie? Ja w to nie wierzę, dla każdego Brazylijczyka granie w Barcie to jakieś wyróżnienie. Pedro pewnie pójdzie grać do Japonii. Chelsea w takiej sytuacji zostanie ze szklanym Pulisiciem, CHO i Ziyechem.

Co do bramkarza to sprawa rozwojowa, obrońca to przede
@Kristof7: Willian zostanie o ile nie sprowadzą nikogo. Od biedy na skrzydle może grać Mount. O Edouardo słyszałem, ale to jest ciężko stwierdzić, czy sobie poradzi. Może być jak van Dijk, ale jednak SPL jest dużo słabsza, niż EPL.

Szkoda, że Bulka poszedl do PSG, może by wykorzystał szansę i byśmy mieli rodaka w Chelsea. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

No i jest jeszcze kwestia odejscia Jorginho do
@Mack_Lanegan:

Willian

Myślisz, że Chelsea się ugnie i da mu ten długi kontrakt? Wątpię a Barca (i nie tylko oni) raczej się skuszą na taki ruch biorąc pod uwagę, że nie trzeba dogadywać się z Chelsea.

Edouard

Racja, mnie też to zastanawia bo to spory przeskok jakościowy. Ale pewnie do zapłaty byłoby o połowę mniej kasy a szczerze nie jestem przekonany czy Dembele jest wart takiej kasy.

Bulka

Spodziewam się tu
@Kristof7: ja temu Barkleyowi to nie ufam do końca. Zdarzają mu się dobre mecze, ale ogólnie to on przeciętny jest. Fajnie odpalił Kovacic, nawet bramki zaczął ładować. Kante to klasa światowa, mimo że ostatnio słabiej gra, jak zostanie Jorginho to nie ma problemu w środku. Bardzo liczę na Rubena, bo przed kontuzją zaczynał grać zajebiście i był chyba najlepszym zawodnikiem w tamtym okresie. Co do młodych to zawsze się trochę obawiam,
@Kristof7: a jeszcze bierzmy pod uwagę, że w PL zawsze liczyły się drużyny z głębią składu. Patrząc na takie City, które ostatnimi czasy dominuje to nasza kadra jest śmieszna. Tam w ataku mają Aguero, Sterlinga, Mareza, Gabriela Jesusa, Sane. W pomocy de Bruyne, Gundogan, David Silva, Bernardo Silva, Fernandinho, Rodri. Każdy może wejść i coś dać drużynie. To samo Liverpool Mane, Firminho, Salah, Origi teraz jeszcze sciagneli Minamino.

U nas to
Barkleyowi to nie ufam do końca


@Mack_Lanegan: Frank raczej tez nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gilmour raczej będzie dostawał szansę, nie po to go przesunęli do pierwszej drużyny. Do tego widać, że gość ma papiery na granie. A RLC to jest dzik, czekam na jego powrót bo to może być jak transfer którego potrzebujemy biorąc pod uwagę jak łatwo przychodzi mu strzelanie bramek.

Raczej mało, który klub