Wpis z mikrobloga

Ziomki, czy jest jakiś protip na to, żeby w miarę bezproblemowo zrobić asysty prostopadłym górnym podaniem?
To jest taki wrzód na dupie, że chyba wolałbym zrobić ten jeden gol głową u owsikmena :/
A Odegaard(tudzież edegord ( ͡° ͜ʖ ͡°)) by się przydał
#fut
  • 10
@sambarumba: spadasz z ligi co grasz obecnie i robisz. A prawdę mówiąc gdyby nie to że ziomek mi dał wbić te asysty to bym nigdy tego nie zrobił. Plus taki, że te asysty to wszystskie w jednym meczu możesz zrobić więc jak trafisz na spoko gościa to to zrobisz :)
@sambarumba: ja robiłem tak, jeżeli wygrywałem to grałem swoje a jeśli trafiłem na przeciwnika który robił mi 0:2 w 20 minucie to pisałem do niego wiadomość że i tak ma wina i czy pomoże mi z zadaniem xd zazwyczaj działa
@sambarumba: Odegaardem mi w miarę sprawnie poszło, bo jeden rywal odłożył pada to mogłem sobie robić co chcę - problem mam z tym Zaniolo, bo nie dość że trzeba wygrać spotkanie to jeszcze ta wersja 83 do niczego się nie nadaje. Po 30 spotkaniach (robiłem od razu ulepszenie Politano) mam 1/7 i raczej nie planuję go kończyć.
@sambarumba 2 napastników get in behind, odegard jednym z nich i jak oboje wybiegną na czystą z kontry to tym prostopadłym dosrodkowujesz jak bramkarz wyjdzie :)

Lepiej na początku frajezyc i gościowi dawać dużo akcji żeby że strzelił że dwie i zaczął cisnąć na więcej to oleje obronę
@sambarumba: no jak masz takie podejście to faktycznie lepiej się męczyć xD kiedyś po prostu oddawałem wygrana za pomoc w zrobieniu wszystkich takich zadań typu asysty główki dosrodkowania itp. (i uwaga, nigdy nie prosiłem xD) ale lepiej to robić w i tak na 90proc przegranym meczu, przynajmniej oszczędzisz pkt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurna te zadania to jest jakiś giga żart ze strony EA, dobrze wiedzą, że w tej grze takie zagrania po prostu nie istnieją i wszystko klepie się po ziemi bo inaczej się nie da, jednak ta #!$%@? 19 z krokietą przez pół boiska i wrzutkami z el tornado była lepsza xD