Wpis z mikrobloga

Kormak Lacheb
Chwila zwycięstwa. Wniosek, który może doprowadzić do zwiększenia autonomii Kokury, przeszedł. Minimalną różnicą.
Nareszcie on... to znaczy jego uciśniony układ... będzie miał większą swobodę ruchów. I pozycję, na jaką zasługuje.
Pora to uczcić. Nie powinien, z uwagi na słaby stan zdrowia (to pewnie przez to zatęchłe coruscańskie powietrze), ale dla uczczenia takiego wydarzenia postanowił pozwolić sobie na wyjątek. Kufel Coldlekańskiego i Endorska na grubym. A co tam, z podwójnym serem. Wygrzebał z głębin szuflady na papiery kartkę z numerem na telepizzę, zostawionym mu przez... to było tak dawno, że już nawet nie pamiętał kogo, i zadzwonił.

- Halo, telepizza?

- Tak, wszystko się zgadza. Poproszę Endorańską na grubym, z podwójnym serem. Z dowozem.

- Tak, z dowozem. Co w tym dziwnego? Mój adres to...

- Jak to "Kto ma być ofiarą". O co wam chodzi. Mówię przecież że chcę...

- Co.

- Nie, to musi być jakaś pomyłka. Chciałem dodzwonić się do pi...

Osoba po drugiej stronie rozłączyła się, zanim senator dokończył zdanie.

- Żartownisie - pomyślał, wyszukując w holonecie frazę "coruscant zaufana pizzeria tanio".

#lacunafabularnieczarnolisto
#lacunafabularniestarwars

Pobierz Kroomka - Kormak Lacheb
Chwila zwycięstwa. Wniosek, który może doprowadzić do zwięks...
źródło: comment_1582535127Rj3UkGxygN1qkb3as0A59T.jpg
  • 1
@Kroomka:
Erk trzasnął słuchawką.

-Kto to był ? -zapytał Krwawy

-Znów Ci od Telepizzy, myślą, że jak mają wielką sieć to mogą sobie jaja robić. „ Halo Telepizza, bo ja bym placuszek chciał Endorański”. - wzburzony rzucił gdzieś kubek w kąt. - no to mówie, może chodzi mu o tajne zlecenia i się pomylił, a ten, że na stronie znalazł i taką chce pizze. Tak, nasz numer na stronie Telepizzy.

-