Wpis z mikrobloga

Te biura #nieruchomosci to przechodzą sami siebie xD schowek na miotły przerobiony na mini kawalerkę xDDDDD za 109 tyś xD jak moja dziewczyna zapytała o stan prawny w nieruchomości to zaczęli kasować komentarze. Napisałem im, że to bardzo nieprofesjonalne tak robić to najpierw mi odpisał jakiś typ co ten profil zarządza, że za moje nieodpowiednie zachowanie zostałem zablokowany xD ja #!$%@? kogo oni tam zatrudniają. #heheszki #mieszkanie

Jeden typ w komentarzu napisał coś w stylu "wyprowadzasz się z akademika i trafisz znów do akademika" xD po 15 minutach nie było już komentarza. Jakby ktoś chciał ich potrollowac, bo szybko się triggeruja to polecam link - https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1315207502002325&id=203857946470625
SynchroBoy - Te biura #nieruchomosci to przechodzą sami siebie xD schowek na miotły p...

źródło: comment_1582533282yVYsSUUb3G21Ry5Dh4ioDc.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@SynchroBoy: Tak z ciekawości. Produktom w biedronce które wg ciebie też mają za wysoką cenę też robisz zdjęcia i je publikujesz w internecie wyśmiewając? Bo ja zwyczajnie stwierdzam pod nosem "za drogo, nie dla mnie" i idę dalej nie tracąc na to zbytnio głowy. No ale ja to jakiś #!$%@? jestem.

PS. Wystawinie nietypowych nieruchomości z zawyżoną ceną ofertową nie jest niczym dziwnym na rynku nieruchomości. To częsta jedyna możliwość by
  • Odpowiedz
  • 18
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol Może przeczytaj dokładnie co napisałem w trzeciej linijce. Chodzi o to, że zapytani o to czy "mieszkanie" figuruje w księgach wieczystych jako mieszkanie czy lokal usługowy zasłaniają się, że to jakieś dane chronione po czym po chwili kasują cały komentarz. Dokładnie z tego mam bekę, a przy okazji całą ofertę xD
  • Odpowiedz
Chodzi o to, że zapytani o to czy "mieszkanie" figuruje w księgach wieczystych jako mieszkanie czy lokal usługowy zasłaniają się, że to jakieś dane chronione po czym po chwili kasują cały komentarz. Dokładnie z tego mam bekę, a przy okazji całą ofertę xD


@SynchroBoy: No ale nie muszą ci odpowiadać na takie pytanie na FB. To jakiś obowiązek jest informować każdego randoma? Chcesz dokładniejszych informacji to się umów z pośrednikiem, zadzwoń.
  • Odpowiedz
  • 9
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol widzę, że niepotrzebnie się produkujesz. Wystarczyło by żeby nie kasowali komentarzy, gdy dostają takie pytanie. Wystarczyłaby odpowiedź w stylu "wszelkich informacji udzielimy pod numerem xyz lub w wiadomości prywatnej" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SynchroBoy: Przecież to oczywiste, po co się pytasz ( ͡° ͜ʖ ͡°). To "elitarna" agencja nieruchomości z profesjonalnymi agentami. Zapewniają pełne bezpieczeństwo, pilnują wszystkich papierów, tacy na pewno nie wcisnęliby klientowi lokalu z wadą prawną (i ogólnie żadną wadą).

Ale nie przejmuj się, jak masz chęć i czas jechać po firmach pojmujących socjal media tak jak je pojmuje "Elit Nieruchomości", to dobrze.
  • Odpowiedz
niepotrzebnie się produkujesz.


@SynchroBoy: To tak jak ty.

Wystarczyło by żeby nie kasowali komentarzy,


@SynchroBoy: Ich FP ich decyzja. Niektórzy nie chcą mieć śmietnika pod ofertą. Nie każde miejsce w internecie musi być takim śmietnikiem.

Wystarczyłaby odpowiedź w stylu "wszelkich informacji udzielimy pod numerem xyz lub w wiadomości prywatnej" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@SynchroBoy: No ale kto ci broni założyć własną firmę i tak odpowiadać?
  • Odpowiedz
  • 8
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol

No ale kto ci broni założyć własną firmę i tak odpowiadać? Zakasaj rękawy i do dzieła. Niektórym łatwiej jest usunąć idiotyczne wpisy niż każdemu idiocie odpowiadać to samo.


Dobra, starczy tej dyskusji z Tobą bo raka dostanę. Gdy brak argumentów najlepsza odpowiedzią jest "załóż firmę" xD
  • Odpowiedz
@SynchroBoy: kawalerka w Mierzynie XDDDD mieszkasz przy ulicy z błota i masz 2 autobusy na krzyż.
O tyle śmieszniejsze że mieszkania w centrum Szczecina chyba nie są tak drogie jak w innych miastach.
  • Odpowiedz