Wpis z mikrobloga

@MateyJDM: ty głąbie, zimówka to nie tylko inny bieżnik ale także kompletnie inna mieszanka gumy która zachowuje się zupełnie inaczej w niskich temperaturach. Letnie opony przy takich temperaturach są twarde jak skała i jak chcesz mi wmówić że to idealny moment na jeżdżenie na letnich to jesteś po prostu głupi i tyle. Życzę ci abyś rozwalił sobie głupi pysk gdzieś w rowie panie Kubica na letnich przy 5 stopniach, marznącym deszczu
KeepCalm - > @MateyJDM: ty głąbie, zimówka to nie tylko inny bieżnik ale także komple...

źródło: comment_1582540009dN2fEPkWoZY9iyCFsI5iFI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KeepCalm: sorki że taka reakcja ale nienawidzę tego jak ktoś wmawia mi że przy 5 stopniach w środku zimy letnie opony są optymalne. Taki sam pan mądry potrącił mi chodniku kilka lat temu córkę i do dziś biegamy po lekarzach bo non stop ma problemy z kolanem.
  • Odpowiedz
@wxx71: Hamuj troche z emocjami kolego i panuj nad nimi. Gdzie Ci cos takiego wmawialem? Naucz sie czytac ze zrozumieniem. To, ze ktos nie potrafi dostosowac predkosci do warunkow panujacych na drodze ani nie umie okielznac tylnonapędowego auta to mu nawet opona z kolcami by nie pomogla.
  • Odpowiedz