Wpis z mikrobloga

@Magiczny_dan420: praca w mcd nieironicznie uczy sporo, np takiej pracy w grupie, ja kiedyś przepracowałam tan wakacje, potem poszłam do "prawdziwej" restauracji i od razu widać było kto w maku coś kiedyś robił - chociażby wymaganie potwierdzenia usłyszenia komunikatu a nie rzucenie "szef cię woła" nie interesując się czy odbiorca w ogóle na ciebie patrzy i cię słyszy xD
No i będziesz wiedział żeby prosić o frytki bez soli żeby
  • Odpowiedz
  • 0
@Magiczny_dan420 jak mówi stare porzekadło "żadna praca nie hańbi, żaden pieniądz nie śmierdzi", daj spokój, lepiej chyba składać kanapki i żeby Ci za to płacili, niż jakbyś miał właśnie siedzieć bezczynnie w domu, robić to samo i jeszcze narzekać :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NickciN: nie nawet jeśli ma zamiar siedzieć tam całe życie to to nie jest powód do wstydu. Jak mu będzie tam dobrze i nie będzie potrzebował więcej to czego się ma wstydzić?
  • Odpowiedz
@Patryg80: siedziałem 4 lata w macdonaldzie. Nie wstydzę się tego, ale zawsze w głowie był jakiś plan bądź działałem w jakiś sposób. Ci co kiszą się tam i myślą, że będzie super praca do emerytury to idioci. Nie awansujesz jak cie ludzie nie będą lubić, nawet jak sie nadajesz. Nie trzymają długo starszych, bo młodzi zawsze będą zwinniejsi. Dodatkowo to jest gówniane robienie kanapek. Myślę, że człowiek zdrowego stać na
  • Odpowiedz