Wpis z mikrobloga

śpię przy lampce bo jestem #!$%@? bojąca się ciemności i właśnie przepaliła mi się żarówka.
Wymieniłam na żarówkę z innej lampki ale #!$%@? bo mocno świeci i się nagrzewa.
Kiedyś jak na nią wymieniłam i okryłam lampkę bluzką żeby osłabić światło to wybudził mnie ze snu zapach spalenizny, bluzka dymiła.
Teraz znów okryłam lampkę bo za jasna żeby zasnąć, a bez lampki to tym bardziej. Ale teraz tak lepiej okryłam, bezpieczniej, bezpośrednio żarówka na materiał nie świeci. Może się nie spale.
#noc #bojesieciemnosci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
@Mirkowyprzegryw: lvl 24, straszne jest to że nic nie widać.( ͡° ʖ̯ ͡°) Lampkę pale tylko jak jestem w domu na wsi bo za oknem ciemno, zero świateł. W mieście daje radę bez lampki.

@raynex: a co za tabsy, na recepte? zwykłe bez recepty nie działają na mnie

@winsxspl: znaczy lampka jest nieruchoma jeżeli chodzi o jakieś wyginanie nią xd

to okrycie z lampki zdejmę
@VikEros: żyję ale co to za życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@winsxspl: muszę innego rozwiązania poszukać, najlepiej żarówki innej albo innego źródła światła bo ta żarówka śmierdzi. Za mocno sie ugrzała, cała lampka parzy i pewnie jakieś elementy ugrzane tak jebią.

nie wiem, chyba pójdę po lampki choinkowe xd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blablalbla: pacz , na obudowie lampki jest często podana moc zarowki. Nie chodzi o to że jak wkrecisz inną to wybuchnie tylko że będzie się grzać. Jak klosz metalowy to może troszkę bardziej, jak plastikowa lampka z Ikea to najlepiej wkręcić żarówkę LED, one się mało grzeją. Pozdrawiam, trzymajcie się tak w tej Ciemności