Wpis z mikrobloga

#simracing #assettocorsa chciałem sobie zainstalować load cell moda (89 ełro zapłaciłem) do t3pa, no i przyszedł zje.bany load cell na start (mruga mi coś tam tylko czasem, a tak 0% albo 100% nie ważne ile wcisne), no i grzebałem i grzebałem tak, że jeszcze #!$%@?łem samemu ten uchwyt na conical brake mod. Więc nawet jak przyjdzie nowy loadcell to go nie założe, ani teraz nie pojezdze bo te pedały bez chociażby tego conical brake mod to o dupę rozbić totalnie.

Tak musiałem gorzkie żale wylać sobie. Pozdrawiam, Robert Ku... znaczy się Makłowicz.
  • 3
@oran: a nie ma w ogóle ktoś tego uchwytu do odsprzedania? Ja w mój wkreciłem więlką śrubę chyba od supportu od roweru (co trzyma korbę), okleiłem poxipolem i spróbuje co z tego będzie :D Ale raczej wątpie w powodzenie całej operacji :D
@aderonis: wiem :D Ale nie mogłem się doczekać :D

Teraz mam nadzieję, że mi gościu przyjmie to jako zwrot przynajmniej, a nie, że wymieni na inne... Bo już sobie raczej poczekam na te nowe PEDAŁY.

Zamówiłem od TM też za 7.99 eur ten koszyczek, przez support. Ale wysyłka najtańsza nawet droższa niż sam ten uchwyt bo ~8.5 €