Wpis z mikrobloga

Mój facet opłaca swojej byłej opiekę medyczną, bo nie ma w tym przypadku dla niego różnicy w ponoszonych kosztach. I jakoś strasznie mnie to irytuje.
#zalesie
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@Sl_w_k_1 poważnie. Opłaca też ich wspólnej córce co jest dla mnie zrozumiałe. Jako, że to i tak pakiet rodzinny to opłaca też byłej. I nie rozumie mojej irytacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Limonkova: a to jak dziecko to już na wyższym levelu jesteś.

Ale wiesz co to że płaci za dziecko i była bo o tak to nic go nie kosztuje to rozumiem.
Ale dlaczego nie płaci za ciebie?
  • Odpowiedz
  • 0
@Sl_w_k_1 bo można opłacać tylko jedną osobę jako partnera a ja mam w pracy swój pakiet medyczny. Z logicznego punktu widzenia nie ma to znaczenia, bo nie ma przełożenia na jego finanse. Ale z emocjonalnego jakoś mi to nie odpowiada
@dzieju41 nie ma wyjścia, skoro mają razem dziecko. Nie są już od 3 lat razem
  • Odpowiedz
  • 0
@droid43210 prawda. Jednak wydaje mi się to co najmniej dziwne. Szczególnie, że każde z nich ma nowych partnerów
@dzieju41 prawda. Wspólne dziecko jednak sprawia, że sytuacja diametralnie się różni od zwykłego rozstania
  • Odpowiedz
  • 0
@dzieju41 i niestety dosyć trudno funkcjonuje się w takiej relacji. Tzn wiele jest zależne od obcej osoby i jej planów. Jednakże temat opieki zdrowotnej chcę jeszcze raz poruszyć bo trochę nie widzę sensu w opłacaniu opieki oddzielnie skoro moglibyśmy mieć pakiet razem
  • Odpowiedz
  • 0
@Megawonsz_dziewienc no jasne, ma to sens oczywiście. Ja nie podważam samego kontaktu, bo to jest normalne. Czepiam się tylko opłacania opieki zdrowotnej swojej byłej xd ale wiesz, to też może być kwestia mojego przewrażliwienia
  • Odpowiedz