Wpis z mikrobloga

Kto by pomyślał że #psl będzie najaktywniej walczył o normalne państwo...

https://www.wykop.pl/link/5345369/zglaszamy-wniosek-o-zwolanie-komisji-ds-kontroli-panstwowej-ws-nik/

Muszę przyznac że początkowo W.K.K. był dla mnie jedynym nie negatywnym kandydatem. Teraz jednak kiedy zaczynam się przyglądać ich działania, to jak prowadzi #psl a wraz z Kukizem #koalicjapolska jest wręcz imponujące. Kto by pomyślał że nastaną czasy kiedy to PSL jako jedyny będzie stawał w obronie Rozumu i Godności polskich instytucji i prawa Obywateli do wiedzy na temat ich działań.

#psl #wyboryprezydenckie2020 #wybory
A.....8 - Kto by pomyślał że #psl będzie najaktywniej walczył o normalne państwo...
...

źródło: comment_1582273481tjFN2FKx6fHAXPAYlpzqDr.jpg

Pobierz
  • 9
@Yossarian82: no właśnie to mnie zastanawia jak oni zdobyli taką opinię. W moim regionie najbardziej kojarzonym działaczem PSL jest Andrzej Grzyb i ten człowiek wybija się zdecydowanie na plus w porównaniu z działaczami PiS czy PO w okolicy. Serio w innych częściach kraju działacze PSL są aż tak tragiczni? Bo ciągle o tym słyszę a nie mogę tego samego zauważyć u mnie.
@Yossarian82: kogo aresztowano lub formalnie postawiono w stan oskarżenia? W dzisiejszych czasach to że prokuratura się komuś przygląda nic nie znaczy, na szczęście już NIK robi porządek z prokuratura, tylko CBA coś się wtrąca, pewnie im jakaś reklamówkę chcieli doniesc. Ale tego dotyczy właściwie wpis więc nie ma co się rozdrabniać.