Wpis z mikrobloga

Powiem tak, nie interesuje się zbytnio polityką i tym co się dzieje u nas w kraju (chociaż w nim żyje) to to do mi dziś wysłał kolega rano przebiło wszystko. Przecież oni jawnie wkładają nam paluszek w dupe, jawnie się z nas wyśmiewają. Wyobrażam sobie Kaczyńskiego i spółkę jak siedzą gdzieś w Warszawie i śmieją się głośno z tego debilnego kraju. #polityka #humorobrazkowy #heheszki
Blazej193272 - Powiem tak, nie interesuje się zbytnio polityką i tym co się dzieje u ...

źródło: comment_158226910581Cd5WANrZIYDtMTSSBJFR.jpg

Pobierz
  • 4
@Blazej193272 właśnie przez ludzi, którzy "zbytnio nie interesują się polityką" mamy teraz, jak mamy. Po ich stronie barykady idą do głosowania jak wojsko, a wśród ludzi klasy średniej w moim wieku często słyszę "nie wiem", "nie znam sie", nie interesuje mnie to", a prawda jest taka, że to zwykle lenistwo, bo jak najbardziej sprawa dotyczy wszystkich, bez wyjątku. Nie ma tak, że jak nie głosujesz to u Ciebie w życiu się nic
@Blazej193272: coś w tym jest, skoro ludzie maja wiecej to i dają więcej, a mają wiecej bo jest 500+ oraz rosną place minimalne oraz średnie. Oczywiscie większość na to idzie z naszych podatków. Czyli tak naprawdę (pośrednio) Wielka orkiestra zostala czesciowo sfinansowana z naszych podatków, a wiec dzieki PIS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SkorpionX: tyle że faktycznie ciężko się interesować teraz polityką. W telewizji nie znajdziesz prawdy, nie znajdziesz nic obiektywnego, musisz szukac i zwyczajnie nie kazdy ma na to czas. Zreszta jak już się interesujesz to wciąż nie rozwiazuje to problemu ze nie ma na kogo głosować. Nie ma w polsce partii wolnosciowej gospodarczo i obyczajowo, a jak juz jest coś blisko to są to zakłamane mordy które już były u władzy i