Wpis z mikrobloga

#!$%@? laska jest aresztowana za zaklocanie lotu, pobicie czlonka zalogi i napasc na policjanta. Sad traktuje ja nadzwyczaj lagodnie, uznaje przewlekla chorobe jej ojca za czynnik lagodzacy i kobieta unika wiezienia.
Dla dziennikarzy najwazniejszy jest fakt ze jest to madka, powtarzam, MADKA. Przeciez sad mogl sie okazac BESTIA i skazac ja na wiezienie. I co by dziatki wtedy jadly, pewnie z glodu by pomarly bidulki.

https://www.echo-news.co.uk/news/18247387.mum-avoids-jail-violent-drunken-flight/

#madki #uk #logikarozowychpaskow
  • 5
  • Odpowiedz
@piwniczak: ja się sądowi nie dziwię ani prasie - widziałeś kiedyś najazd policji na chatę w uk - trauma na całeżycie dla dzieci jak ci z dupy wpada do mieszkania 20+ policjantów bo oni czesto mają w zwyczaju każdą sprawę chociażby najbardziej błachą traktować jak podłożenie bomby pod buckingham i zamykać pół ulicy przy doręczeniu wezwania na przesłuchanie :)
  • Odpowiedz
@piwniczak: no tak, ale chodzi mi o sposób późniejszego ewentualnego doręczenia wezwania na przesłuchanie - i nie żebym popierał #!$%@? ludzi awanturujących się w samolocie :)
  • Odpowiedz
@piwniczak Generalnie UK woli oszczędzić pieniadze niż cokolwiek innego mam wrażenie, więzienie kosztuje, a człowiekiem typu pracujący się nie będą przejmować (tym członkiem załogi czyli).
  • Odpowiedz