Wpis z mikrobloga

  • 890
@Coco_Dzambo to są legendarne paczki na Górczewskiej :) swoją drogą co wam przesZksdza co ludzie robią ze swoim życiem? Ktoś lubi, chce to tam stoi :) nikt wam nie karze. Hipokryci co za darmo w pracy pod stołem 3 paczki po cichaczu wcinają żeby inni nie widzieli
  • Odpowiedz
Wyobrażacie sobie jakiegoś poważnego człowieka z cywilizowanego kraju jedzącego #!$%@? polackiego pączka? xD
o #!$%@? wyobraźcie sobie jak taki James Bond #!$%@? je pączka xD bierze wielką kupę gówna z tłuszczem do mordy, lukier mu się kruszy na garnitur, #!$%@? mu rękaw, dżem z środka się wylewa, nie panuje nad tym, musi szybko #!$%@?ć, bo się pączek cały #!$%@? xD
a Donuta? Donuta zje sobie na spokojnie, małymi gryzami, wygląda jak człowiek
gaminggloves - Wyobrażacie sobie jakiegoś poważnego człowieka z cywilizowanego kraju ...

źródło: comment_1582192719DslKD9YsRGFKcu17VQOkl7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Coco_Dzambo: U mnie też jest ta jedna cukiernia, która robi takie pączki, że dosłownie rozpływają się w ustach, więc też jest kolejka stania na 20 minut, tylko po to żeby zjeść tego jednego, przepysznie rozpływającego się pączka
  • Odpowiedz
Nie chodzi mi o tradycje jedzenia pączków i #!$%@? słodkiego na umór. Bardziej mi chodzi o to czekanie w kolejce po kilka godzin dla tej tradycji.
  • Odpowiedz
@Coco_Dzambo: No i takie stanie jest zajebiste. Stoimy sobie rozrywkowo w kolejce, bo chcemy. Po pączka, fajnie jest, bo pączki są słodkie, dobre. A Ty to porównujesz do jakichś zamordystycznych czasów komuny gdzie się stało, żeby nie zdechnąć z głodu albo anemii nie dostać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Coco_Dzambo: no tak, bo ci co nie są postkomunistycznymi polackimi niewolnikami, sami zdobywają wyroby cukiernicze
kolonizują piekarnie,
taplają się w premiumlukrze całorocznie,
to kolejka stoi do nich, nie na odwrót,
nie czekają na wyjątkowe rzeczy, ich czyste dusze tego nie potrzebują
jagnięcym futrem
  • Odpowiedz