Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie właśnie w ciapciongu, jestem na swoim miejscu wszystko super fajnie no i na następnej stacji wsiada ona. Wielka Pani i królowa z 2 synami. Dodam, ze specjalnie zajęłam sobie miejsce przy oknie przez fakt lekkiej choroby lokomocyjnej, a ta Madka P0lka z ryjem do mnie ze mam jej synowi miejsce ustąpić przy oknie bo on chce. Twardo się trzymałam przy tym, ze sory moje miejsce zapłaciłam za nie, spadówa. Póki co poszła się pożalić do konduktora SAMA NIE ROZUMIEM NA CO SKORO TO MOJE MIEJSCE XD No i czekam na rozwój sytuacji bo młody już się rozryczal, a starszy brat na wyjebongu poszedł gdzieś na inne wolne miejsce xD Skąd się ta obora u tych ludzi bierze, mogła chociaż poprosić, a nie z ryjem i oburzeniem, ze krzywdę jej bombelkowi robię siedząc na swoim miejscu ¯_(ツ)_/¯
#bombelki #madki
  • 122
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem trzymaj się w tym pociągu z grazynami ( ͡º ͜ʖ͡º)
A co do sytuacji to nic się nie zmieni. Konduktor będzie miał #!$%@? i nie przyjdzie bo po co, a Wielka #!$%@? będzie rzucać się i pluć że masz ustąpić. Nie daj się
  • Odpowiedz
  • 2363
@Pociongowy: Siadla przy stoliku z 4 miejscami które nie są na nią, ale będzie imba jak ludzie w krk będą wsiadać i będzie zdziwko xD Konduktor nie przyszedł, a ona próbowała zjeść mnie wzrokiem. Wszystkie miejsca są zajęte także zaczynamy zabawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 845
@Tuff: Teraz smarkam nosem najmocniej jak mogę (przeziębienie) żeby myślała ze ma doczynienia z koronavirusem bo słyszałam jak coś gadała o tym z synami : ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale było by przykro gdybym jej PRZYPADKIEM kichnęła w ramie oj
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem rzondam relacji z tej katastrofy. Jak coś to mów jej że na bieżąco jesteś w kontakcie z rzecznikiem Intercity odnośnie tej sytuacji i jeszcze słowo w Twoim kierunku to baba zapłaci karę xdddd
  • Odpowiedz
  • 1097
@Pociongowy: Siadła z obrażoną miną obok mnie, bo tam niestety miała jedno miejsce i jej syn siedzi z bratem na kolanach przy oknie po drugiej stronie xD jeszcze to tego cyrku brakuje żeby pasztetową zaczęła jeść
  • Odpowiedz