Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę -.-' #millenium #millennium #bank #banki
Na #!$%@? ten limit dzienny 100k na przelewy?!?! Czemu nie da się go zwiększyć w żaden sposób zdalnie?!
Chyba was posrało że będę oddziału szukać... co za gówno...

Edit: Po wyczerpaniu limitu nie da się nawet ustawić przelewu na kolejny dzień no ja #!$%@?ę (°°
  • 15
@atehxx: te banki ogólnie jakieś #!$%@? są, ostatnio z bankomatu chciałem 65 tysięcy na drobne wydatki wziąć i się nie da, to myślę sobie, jak i tak mam iść do okienka to wezmę od razu 150 tysięcy, żeby dwa razy nie chodzić. A baba w okienku do mnie z wysalonymi oczami na wierzchu, że taką sumę to trzeba zgłosić wcześniej bo oni tyle pieniędzy nie mają od ręki. To ja się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atehxx: te banki ogólnie jakieś #!$%@? są, ostatnio z bankomatu chciałem 65 tysięcy na drobne wydatki wziąć i się nie da, to myślę sobie, jak i tak mam iść do okienka to wezmę od razu 150 tysięcy, żeby dwa razy nie chodzić. A baba w okienku do mnie z wysalonymi oczami na wierzchu, że taką sumę to trzeba zgłosić wcześniej bo oni tyle pieniędzy nie mają od ręki. To ja się
@no_chyba_nie: Nie da, max to 100k. Telefon na infolinię też nic nie dał - nie ma możliwości zwiększyć powyżej 100k w żaden sposób i nara - idź se pan do oddziału i zlecaj w kasie jak w minionym milenium się robiło -.-'...
Fuks że konto jest wspólne a limit dotyczy loginu a nie samego konta, więc z loginu żony udało się przelać drugą część raty eh.
Przenieśli mi tu konta z
@atehxx: To i tak trzeba się cieszyć, że jest to 100 tys. zł (z autoryzacją mobilną) a nie jak długo do tej pory tylko 50 tys. zł ;-) Zresztą to nie jedyny bank z limitami. Taki Santander ma bodajże max. 120 tys. zł i to chyba tylko do zmiany w placówce. Getin Bank do 200 tys. zł. Opinia banków: "dbamy o bezpieczeństwo środków klienta". Opinia nasza: "chcą jak najwięcej kasy przetrzymać