Wpis z mikrobloga

@Tathe odblokuj PW :D

#worldofwarcraft

tl:dr - Na rank 11 wymóg to 0/8 quest itema. Możemy robić full clear run czy robimy corrupted-corrupted-end? (powód niżej)

Kurła na rank 11 wymagania to 0/8 quest itemów. #!$%@?ło ich marnować 4 klucze aby zrobić 4x2 corrupted zone i allerieXD
Plotka o tym, że robiąc dodatkowe wingi (Lost w tym przypadku) można "zbugować" loot i nie dostać qitemów jest rozwiana? Na reddicie widziałem że ktoś tak pisał.

Czy spokojnie mogę zrobić full run (4 razy) i też mieć z głowy questa? Bo robić 4 klucze tylko po 3600mentosów (zamiast 11k) to też lipa.
  • 5
  • Odpowiedz
@Lockersky: Robiłem full run Stormwind ostatnim razem i nie miałem żadnego problemu z itemkami - podobnie jak i teraz, jak narazie 2/4 i 0 problemów.
4 fulle na spokojnie, potem możesz spróbować 1 run na masce -50% sanity, jak chcesz tryhardować to flaskuj, szykuj kebaby i scrolle :D. Starasz się zrobić obydwie lost area by zdobyć inne maski bo -50% sanity jest zdecydowanie najtrudniejsza.

A, PW odblokowane ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lockersky: kurde ja jeszcze nic solo nie robiłem i gram z Frost magiem. Mam prawie 460ilvl dh i nie wyobrażam sobie full runa O.o
Dopiero co parę razy zrobiłem w sw alerie i Old town+dwarven district
  • Odpowiedz