Wpis z mikrobloga

Witam Mirki i Mirabelki,
po tygodniu poszukiwań części do auta jedynie chyba muszę kupić używana. W Polsce nie ma (nówek ani używek), ale za to są w Szwecji. W Europie nie ma - część ta już nie jest produkowana. W USA niby są, niby numer części się zgadza, ale nie są w stanie potwierdzić, że będzie do mojego auta pasować.

Czy jest może ktoś chętny ze #szwecja pomóc Mirkowi z Polski? ( ͡° ͜ʖ ͡°) znalazłem stronę z używanymi częściami samochodowymi, napisałem maila do 3 (po angielsku), jeden opisał że nie wysyła do PL, dwóch nie odpisało wcale. Mianowicie, chodziło by o zamówienie danej części do siebie, a następnie wysłanie do PL. Ja żadnego znajomego w Szwecji nie mam, z pracy nikt też nie, jedynie Norwegia.

Zakładam, że całość się powinna zamknąć w max 800-1000 SEK za część, ale nie wiem, ile może kosztować wysłanie paczki do Polski. Waga około 9kg. Zwykłą pocztą, a nie kurierem, to pewnie koło 120zł. Fajnie jakby ktoś też się choć trochę znał na motoryzacji i wiedział, czy część jest OK ( ͡° ͜ʖ ͡°) niby stan piszą że A, ale wiadomo jak to jest.

W nagrodę stawiam flachę jakąś litrową (jak będziesz w Polsce). Do 300km ode mnie mogę nawet dowieźć osobiście :D
  • 1