Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@xpt: oczywiscie, zawsze pomoc sie przyda. Taka ciekawostka: czerwcowa Masa byla zabezpieczana przez ~25 osob. Masa liczyla ponad 2k ludzi. Przyjedz na spotkanie przedmasowe 20 wrzesnia o 18 w siedzibie ZM.
@Mhrok: Takie cool story - ochoty do zabezpieczenia Masy nabrałem, jak stałem w pierwszym rzędzie w korku przed masą jakieś 4 miesiące temu i koleś tak się zniecierpliwił, że chciał przedrzeć się Kią przez rowery. Gdyby nie to, że znaleźli się tam masowicze, którzy go spacyfikowali, to ja bym go spacyfikował.
@Mhrok: mam wrażenie, że połowa dzwoniących używa roweru tylko po to, żeby się podeprzeć, jak wraca po pijaku do domu. A temu co staje specjalnie przy krawężniku życzę urwania lewego lusterka.
@Mhrok: Ha, znam Twoje nazwisko! Jak mi będzie kiedyś chciał policjant dać mandat za jazdę jezdnią, to każę mu się przejechać 40 km/h ścieżką... Używam ścieżek, ale tam, gdzie to bezsensowne - nie ma to sensu.
@xpt: Mówiłem mało, ale za to spotkałem policjanta, który mówi do rzeczy! Jak z nim rozmawiałem, to nie miałem co powiedzieć na antenie, bo on mówił dokładnie to, co ja bym powiedział. Wziąłem od niego kontakt i zobaczymy, czy jakaś porządna akcja edukacyjna z tego wyjdzie!
@Mhrok: za dużo to nie powiedziałeś tam, nie dali Ci :) Dziwne przykłady dawał ten policjant typu - wjeżdżanie na przejście dla pieszych rowerem przed jadącym tirem - no ale nic, ważne, że był dialog. Na facebooku natomiast jechali po rowerzystach. Twierdzili niektórzy, że większość nie zna podstawowych przepisów, a w ich komentarzach wyszło, że to oni się mylą ;)