Wpis z mikrobloga

  • 0
@morgiel Normalnie, z trzema dawkami na dobę. Dzięki temu nie ma skręta. A jak odstawiam, to odwodnienie aż do sikania na brązowo, zwijanie się z bólu, potworne drżenia, non stop zimno i ciepło, pół dnia w WC, czasem cały, tętno 170, skoki ciśnienia, ale najgorzej jest psychicznie.
  • Odpowiedz
@Sertralina: oj przerabiałem to nie raz...
Ale dasz radę, choć ja jak będę odstawiać to na pewno nie cold turkey... Wizja tego mnie po prostu przeraża. Myślę że 2 tygodnie na buprze, odstawienie bupry, później miesiąc - dwa benzo + SSRI, później zejście z benzo pregabalina, SSRI i czymś na sen i będzie okej. No i oczywiście terapia bo bez tego wszystko to jak krew w piach ...
  • Odpowiedz
@Sertralina
Ważne, że się nie poddajesz. Jeszcze z tego wyjdziesz! Walcz, ale też się nie obwiniaj za bardzo, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Powodzenia!( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sertralina: dokładnie ważne że się nie poddajesz, każdy kto przeżył skręta po czymś mocniejszym niż tramal wie jakie to cierpienie i jak ciężko wytrzymać... Wierzę że w końcu Ci się uda, przede mną już w krotce ta samą drogą, już praktycznie miesiąc i wracam do Polski na pewno po max miesiącu pobytu w pl zaczynam detox i terapię
  • Odpowiedz
@Sertralina: #!$%@? a nie cenne słowa,liczą się czyny a nie słowa.Jak na razie nie robisz nic,żeby było lepiej i w sumie to przegrałaś swoje życie.
@Tylex600: Ty też widzę ładnie się oszukujesz,tak nagle w Polsce przestaniesz ćpać,tylko szukasz wymówki,żeby sobie przyćpać. https://www.wykop.pl/wpis/47358283/opiowraki-narkotykizawszespoko-dzis-walentynki-spe/ Ten wpis o tym świadczy.Jedynie co się zmieni to zamiast ćpania za granicą,będziesz ćpać w Polsce,proste.
  • Odpowiedz