Wpis z mikrobloga

@Bandurek Toś obronił swoją tezę... Rada na przyszłość: jeśli stawiasz jakieś twierdzenie to warto podeprzeć je dowodami.
Nie twierdzę, że kłamiesz, po prostu nie pamiętam wydarzeń o których mówisz. Jeśli nie chcesz pokazać dowodów na potwierdzenie swojego zdania to stajesz się nieco mało wiarygodny.
@mroznykasztan " nieco mało wiarygodny" ??? :D Film latał po tweeterach po yt, a gimba była na pół Polski, ale to ja jestem "mało wiarygodny" bo dziecku nie wkleje filmiku. :D Jakoś kibice "szlachetnej" cracovii tak już mają, że pamięcią dysponują tylko wybiórczą i jesteś tego najlepszym przykładem. Mnie to już nie dziwi :)
@mroznykasztan
Tutaj pozostałości po tej aferze, a sam film ciężko już znaleźć:
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/jaroslaw-krolewski-po-derbach-krakowa/g6m9dn8
Sprytny montaż nakładał obrazki z derbów krakowa, przebitki z Auschwitz i ukazywał Królewskiego na trybunach. Po tej akcji Królewski musiał szeroko tłumaczyć się w mediach (też zagranicznych) że "nie jest wielbłądem" czytaj antysemitą. Paskudna akcja kiboli i wymierzona byla w samego Krolewskiego jak i jego firmę. Mieli nadzieję że przez to wycofa się z ratowania Wisły. Teraz kiedy kibice