Wpis z mikrobloga

@Sleepypl: Jak dostałem wiadomość z pobieraczka, ze mam zapłacić 101 zł bo chcialem Strongholda 3 na premiere pobrać to spanikowany usunąłem emaila ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście mialem zmyslone dane wiec ewentualnie list z wezwaniem do zaplaty musial przyjść jakiemuś randomowi ( ͡° ͜ʖ ͡ °)
@Sleepypl: Mój ziomek zapłacił i miał bana na internet na kilka miesięcy XDDD Ja czytałem o tym na forach i pisali ze to spam i olać temat co też zrobiłem ale co człowiek był obsrany to jego xD
@Sleepypl: Ja się nie obsrałem, bo wpisałem przy rejestracji dane typu "iacjowjrco gercwqcq" i tak się do mnie zwracali w swoich pogróżkach :D
Zdaje mi się również, że tam nie było w ostateczności nic do pobrania, bo pamiętam, że jakiejś książki szukałem i oczywiście pierwszy wynik prowadził do pobieraczka, a po rejestracji oczywiście już tego nie dało się tam znaleźć.
@Sleepypl A teraz wyobraźmy sobie wszyscy alternatywną rzeczywistość, w której okazuje się, że mieli prawo do ściągnięcia długu i po tylu latach do każdego z nas przychodzi wezwanie do zapłaty kilkudziesięciu tysięcy ( _)