Wpis z mikrobloga

@Sleepypl: Pobrałem sobie kiedyś gta 2, które nie działało, a potem listem mi wezwanie do zapłaty przyszło xD
Plus taki, że miałem ogarniętych starych i nie zapłacili tego, bo wiedzieli, że to na pewno jakieś oszustwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 208
@Sleepypl: pamiętam mialem jakies 12 lat, zobaczyłem tego maila o zapłacie, pomyślałem ##!$%@?, usunąłem adres email i potem juz #!$%@? jajca, bylem anonimowy, nic mi nie mogli zrobic, problem usunięty, koń zwalony a na twarzy "XD"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Sleepypl: mi na maila przyszło że mam zapłacić 96 zł chyba bo tylko konto założyłem a chyba nawet nic nie pobrałem bo byłem średnio jeszcze into internety. Ale potem były jakieś reporterze w TV i mama zapomniała :D
  • Odpowiedz
@Sleepypl: Jak dostałem wiadomość z pobieraczka, ze mam zapłacić 101 zł bo chcialem Strongholda 3 na premiere pobrać to spanikowany usunąłem emaila ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście mialem zmyslone dane wiec ewentualnie list z wezwaniem do zaplaty musial przyjść jakiemuś randomowi ( ͡° ͜ʖ ͡ °)
  • Odpowiedz
@Sleepypl: Mój ziomek zapłacił i miał bana na internet na kilka miesięcy XDDD Ja czytałem o tym na forach i pisali ze to spam i olać temat co też zrobiłem ale co człowiek był obsrany to jego xD
  • Odpowiedz
@Sleepypl: tylko najbardziej tępe gimby korzystały z pobieraczka podczas gdy była masa dużo lepszych stron


@Kofas: Na przykład torrenty, dla mnie takie pobieraczki sraczki i chomiczki to są dla nieogarów Januszy co w google wpisują "Kac Wawa film" i klikają na pierwszy wynik lądując właśnie na takich gówno stronach.
  • Odpowiedz
@Sleepypl: Ja się nie obsrałem, bo wpisałem przy rejestracji dane typu "iacjowjrco gercwqcq" i tak się do mnie zwracali w swoich pogróżkach :D
Zdaje mi się również, że tam nie było w ostateczności nic do pobrania, bo pamiętam, że jakiejś książki szukałem i oczywiście pierwszy wynik prowadził do pobieraczka, a po rejestracji oczywiście już tego nie dało się tam znaleźć.
  • Odpowiedz
@Sleepypl A teraz wyobraźmy sobie wszyscy alternatywną rzeczywistość, w której okazuje się, że mieli prawo do ściągnięcia długu i po tylu latach do każdego z nas przychodzi wezwanie do zapłaty kilkudziesięciu tysięcy ( _)
  • Odpowiedz
@Sleepypl: Moja siostra chyba kiedyś jak była gówniakiem dostała wezwanie do zapłaty z pobieraczka i się stresowała. To mówiłem, że to bejt i żeby olać #!$%@?. Oczywiście nic nie było później.
  • Odpowiedz