Wpis z mikrobloga

Mirki mam głupie pytanie, które dotyczy kupowania linków w artykułach tzw. sponsorowanych (na stronach z wyższym DR i PR) w celu teoretycznego podbicia pozycji w wyszukiwarce. Na co trzeba zwracać uwagę podczas zlecania takiego tekstu, który nie "kanibalizowałby" moich słów kluczowych? Czy po prostu mój artykuł mając więcej treści z automatu będzie na wyższej pozycji? #seo #pozycjonowanie #internet #domeny
Pobierz SynOjcai_Matki - Mirki mam głupie pytanie, które dotyczy kupowania linków w artykułac...
źródło: comment_1581952714vAsaC0ZqmLgKuQebfRBn0I.jpg
  • 4
@Syn_Ojca_i_Matki Jeden artykuł z linkiem do Ciebie vs Twoja strona (zoptymalizowana w 100% pod dana fraze, z lepszym contentem, z mam nadzieje wyzszym ur raitingiem). Powinieneś być wyżej niz ten artykuł. Mi tylko raz się zdarzyło że taki wpis był wyżej. Chwilę powisiał i zrobiliśmy 301, ale nie każdy się zgodzi.
Nie patrz na kanibalizacje słów kluczowych przy zamawianiu artykułów sponsorowanych. Kanibalizacja dotyczy tylko i wyłącznie treści w obrębie strony. Twoim celem właśnie powinno być aby artykuł, który zamawiasz był na jak najwyższej pozycji na słowo kluczowe, które kieruje z tego artykułu do Twojej strony. Taka strona przekaże znacznie więcej mocy niż taka, która nie jest widoczna. Nie mówiąc już o realnym ruchu, który wynikałby z tego, że artykuł sponsorowanych jest wysoko i