Wpis z mikrobloga

  • 0
@powaznyczlowiek miesiąc minął i szczerze super sprawa :) myślałem że będzie ciężej haha poczekaj aż będą mobilne:) mój ma 2 lata z hakiem i nie nadążam. Acz piękna sprawa obserwować jak się rozwija, jak z żelka stał się gościem do pogadania
  • Odpowiedz
@rybeczka: w jaki sposób wybieracie które będzie z przodu?? Jest jakiś konkurs, przetarg?? Czy może to jak w autobusach na szkolnych wycieczkach na tyle siedzą największe kozaki??
  • Odpowiedz
@susuke15: Zależy od dziecka czy się opłaca czy nie. Mój młody jest taki mały, że dalej nosi body z lidlucha, które ubierałam mu gdy miał 2 miesiące, a ma pół roku.
Jak już używane to proponuje pojedyczne sztuki a nie całe wory. Chyba, że od kogoś pewnego. Ludzie czasem takie śmieci sprzedają, że aż wstyd.
  • Odpowiedz
@adeer: Mireczku, plusik za to, ze nie ubieracie ich na co dzien identycznie, tylko dajecie zachowac im indywidualnosc () Super chlopaki, niech dalej zdrowo rosna

@rybeczka: Podwojne gratulacje :) Olej te zrzedy od "bedzie gorzej", maja 100% racje, ale pierwszy miesiac dla rodzica tez jest przerazajacy, a z perspektywy czasu i fotela wszystko latwe ;) Zdrowka dla chlopakow i dla Was
  • Odpowiedz