Wpis z mikrobloga

@MaciejPN: już naprawiłem wszystkie swoje joycony (a mam ich 4) i też parę znajomych. Nudzi mi się, a że strasznie nie pochwalam wyrzucenia zepsutych sprzętów, to z chęcią mogę pomóc naprawić takie drifty, bo teraz jest to dla mnie bardzo proste, bez wymieniania niczego.
chcesz testować na cudzym sprzęcie :) ? Masz na sprzedaż części może? Lewy zaczął mi mocno dryfować i grać się nie da


@MaciejPN: Mogę ci naprawić oryginalny jak podeślesz. Naprawiałem już kilku osobom w tym i nawet jednemu mirkowi.

@ZenoChame: Jaka metoda? Myjka?

edit
@Quimeen: @ZenoChame: Rozbieranie analogów je częściowo uszkadza ( ͡° ʖ̯ ͡°)

O wiele sensowniej myjką przelecieć. Mi drift nie wrócił
@Kryspin013: a jak to się daje czyścić bez otwierania? Z tego co widzę, analogi są dosyć szczelnie zamknięte, a problem z driftem występuje właśnie przez syf gromadzący się w środku kiedy ta czarna powierzchnia się ściera. To jest coś w stylu, że wrzucasz cały analog do jakiegoś płynu i się to dzięki temu samo czyści? A no i sorka, ale jeszcze nie zauważyłem, żeby otwieranie analoga go w jakiś sposób uszkadzało,
a jak to się daje czyścić bez otwierania?


@ZenoChame: Tak

analogi są dosyć szczelnie zamknięte


I tu jest właśnie problem. Masz foty? Mi się nie udało jeszcze otworzyć analoga tak by wyglądał tak samo po otworzeniu jak przed otworzeniem. Nie złożysz go już w ten sam sposób. Będziesz miał odgiętą spodnią blachę lub uszkodzony plastik. A nawet jakby ci się udało to zrobić jakoś legitnie to nie ma nawet mowy by