Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#olsztyn #praca
Szukam pracy w Olsztynie, skończyłem politechnikę warszawska na kierunku pokrewnym do budowy maszyn(inżynier). Pół roku byłem w Chinach na studiach, ale teraz będę miał nauczanie online, więc szukam czegoś na stałe. Znam angielski i podstawy chińskiego. Jeśli ktoś byłby zainteresowany dowiedzieć się więcej, zapraszam na priv.
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Okex: najgorsze, że nie ma doświadczenia, a CV niby bogate... Mogą się bać, że będę miał wymagania w kosmos a nic nie będę umiał. A ja serio poszedłbym do pracy za 2.5 na rękę oby coś robić i jakoś się rozwijać w zawodzie albo w pokrewnym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziomek420: oczywiście że na produkcji mogę mieć takie pieniądze jako pracownik fizyczny ale to w ogóle nie wchodzi w grę
@Phoryn: mam tu dziewczynę i chcieliśmy zamieszkać razem, ale jeśli nie znajdę pracy w ciągu najbliższych tygodni to będzie trzeba wracać do Warszawy
@lsxol123: U mnie to samo było i o takie pierdoły się czepiali. Jeżeli chodzi o Twój kierunek, mam znajomych po MiBM i podobno da się na luzie coś znaleźć, ewentualnie szukaj po okolicznych miastach jak masz samochód/dojazd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Satanistic: ma jeszcze rok żeby spłacić kredyt za mieszkanie, więc jakakolwiek przeprowadzka dopiero po tym czasie. Później będę myślał o przeprowadzce, na razie dobrze by było jakieś doświadczenie złapać tutaj. Zarobki dla praktykantów i stażystów w Olsztynie są takie same jak w Warszawie, a życie jednak sporo tańsze. Coś za coś jednak