Wpis z mikrobloga

@whatsup666: kult szacunku wobec podstawowego pokarmu jest obecny w wielu krajach na świecie (w europie głównie jest to chleb i znak krzyża kreślony na nim - spotykany do dziś w Niemczech i Skandynawii), a w np Japonii nakładają ryż do małych misek dla "duchów przodków"
  • Odpowiedz
Pieniądze tez całujesz jak upuścisz? Wszak za pieniążki masz chlebek! Możesz tez szefa całować po rękach. Wiadomo, szef daje ci prace, praca to pieniążki, pieniążki to chlebek. Dziękuje
  • Odpowiedz
@jmuhha: Wiesz co to kwestia biedy w tym kraju.
Sam mam nawyki biedaka staram się dojadać do końca jedzenie by mi go nie zabrakło nigdy, zawsze podniosę pieniądze choćby to było 0 groszy :P Nigdy u mnie typowej biedy nie było zawsze było co jeść ale też się nie przelewało. Mama zarabiała 1700 + 1000zł renty po ojcu który wcześnie umarł. Teraz sam zarabiam 2600~ ale no ciągle kokosów nie
  • Odpowiedz
@jmuhha: Na tym jest oparta religia strachu przed karą

Totalne głupki tak robią bo ksiàdz im wbił do łba że jak chlypka nie pocałują to będą głodni a jak na tace nie dadzą pieniędzy albo cyganowi na ulicy to spotka ich bieda albo do piekła pójdą, ludzie to debile. Potem się szczycą jacy to oni dobroduszni a tak naprawde robią to ze strachu
  • Odpowiedz