Wpis z mikrobloga

@UFC_Jest_W_Dupie: nawet sie nie zastanawiaj i rwij póki jeszcze nie wyszła i nie zrobilo sie próchno z tego.
Zapuścisz szczene i bedzie i jak sie otorbieli jeblo ropa z pyska albo zacznie cie tak bolec, że #!$%@? dostaniesz.
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: idź do lekarza, bo on po badaniu będzie widział więcej niż przeciętna komentująca osoba :D
może ci się wydawać, że jak nie boli to niech sobie będzie a lekarz wychwyci np., że ona będzie miała negatywny wpływ na zgryz i co wtedy?
  • Odpowiedz
@Prozdrowotny: potwierdzam. @UFC_Jest_W_Dupie - to zalezy. Ja poszedlem juz prywatnie bo terminy na NFZ. Odlegle. Musisz czy tak czy tak jak prywatnie liczyc okolo 300 - 500 zl bo 1. znieczulenie 2. zdjecie 3. potem zalezy czy zatrzzymal sie zab czy trzeba dlutować. Od tego wszystkiego zalezy cena.
  • Odpowiedz
@Prozdrowotny: no potwierdzam ze do chirurga twarzowo szczekowego potrrzene skierowanie. Ale on szczeki nie mial polamanej. A połamana szczekę sie drutuje. :D wiem bo mialem ze 3 - 4 razy już skladany ryj :D
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw no właśnie chciałam to pisać... Mam na górze dwie wyrżnięte ósemki które nie stanowią żadnego problemu. Po co je wyrywać? Na dole natomiast jednej coś ciężko idzie, więc chyba się trzeba będzie nią zająć
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: no też mi tak mowili - do momentu jak zab mimo ze - wyrastał to już był w gębie zgniły. I co powiedzieli w centrum Chirurgii szczekowej. W ww-a na Nowym Zjezdzie. Panie jak zab wychodzi rwać.
  • Odpowiedz
@Mr_Kidada: Mogę Ci wysłać zalecenia oficjalnych książek do chirurgii i NIGDY nie usuwa się zdrowych ósemek, które nie sprawiają żadnych problemów i rokują prawidłowe wyrznięcie. Jak wspominałam, mam wszystkie 4.
  • Odpowiedz