Wpis z mikrobloga

W ostatnich dniach zyskałem sporo hejterów mojej działalności... A może miałem ich od zawsze, tylko dopiero teraz coś ich rozjuszyło? Nieważne. Ważne jest to, że paru z nich napisało (dosyć długie, o zgrozo!) wysryw na mój temat. Czuje więc, że mam niespłacony dług...
Otóż...

Zacznijmy od Pana @insu
Widzę, że moderacja pokasowała jego wpisy (o dziwo miał ponad 400 plusów). Z tego co pamiętam to było w nim, że promuję defetyzm oraz nie zabiorę się za polepszanie jakości swojego życia bo sądzę, że i tak przegram przez geny. Otóż jestem po prostu zdania, że predyspozycje dziedziczne odgrywają kluczową rolę w tym gdzie zajdziemy. Mając to na względzie nie można tego naciągać ani w jedną, ani w drugą stronę. Trzeba racjonalnie ocenić sytuację. Jeżeli masz szkielet framecela tj. wąskie barki i szerokie biodra a ponadto krótkie łydki i z trudem nabierasz masę mięśniową to... NIE zostaniesz mr. Olympia, nie ważne co będziesz robił. Z drugiej jednak strony, ZAWSZE warto coś polepszyć. Blackpill nie zakłada defetyzmu! Zakłada jednak nadrzędną rolę w predyspozycji genetycznych. Ja pracuję nad swoim życiem, i wyznaczam sobie cele. Mam jedynie cały czas na względzie, co mnie ogranicza.
Dalej typek zaczął mnie obrażać i mówić, że mną gardzi więc nie pozostawił mi wyboru... Musiałem przeznaczyć go do kasacji.

Moim kolejnym "antyfanem" jest człowiek o dźwięcznym nicku @Strzelec_Kurpiowski . Ten Pan, posługuję się terminami których znaczenia nie zna... Albo znaczenie tego terminu, zmienia wedle własnej woli... Niezależnie od opcji, nazywa mnie spermiarzem. Jak wszyscy wiemy spermiarz, jest to - "osobnik płci męskiej który w nachalny i gorliwy sposób adoruję kobietę w intencjach romantycznych". Mniej więcej taką definicję każdy z nas chyba przyjął... Kurpiowski twierdzi, że wrzucanie na wykop filmiku Totohoker, i dyskusja nad jej zachowaniem z innymi użytkownikami serwisu to spermiarstwo. Pytam się gdzie, tutaj masz adorację kobiety w sposób romantyczny? Gdybym pisał pod jej filmikami, że jest super i , że jestem jej fanem to TO by było spermiarstwo bo w sposób bezpośredni komunikowałbym jej swoje intencję romantyczne... Rozmowa na jakiś temat z osobami trzecimi NIE jest adoracją!!! Rozumiesz to czy nie? Paleontolodzy spermią do dinozaurów bo rozmawiają o nich między sobą? Historycy spermią do cesarza Hadriana bo debatują nad jego życiem? Chłopie, myśl trochę... Pisał jeszcze, że to "takie samo spermiarstwo tylko o przeciwnym zwrocie", w sensie dyskusja nad nią. Chłopie... Czyli idąc tą logiką "darczyńca jałmużny" to taki sam złodziej jak włamywacz tylko o przeciwnym zwrocie? Ty masz serio trudności w wysnuwaniu wniosków, na podstawie posiadanych faktów.

Dalej mamy @DDD777 , przy którym Kurpiowski to całkiem rozgarnięty i miły człowiek. On przynajmniej umie skleić 2 zdania i nie obraża co chwilę. Otóż, nie przypadkowo na jego grafikę wybrałem psa o najbardziej wściekłym wyrazie pyska. Oddaje on w pełni temperament. Szczeka i szczeka byleby tylko szczekać. Ten maniak jest bluepillem do szpiku kości. Postuje on serię o "brzydkich" osobach którym się udało w życiu i to niby dowód na obalenia blackpilla. A gdzie ja, czy ktokolwiek inny z blackpill powiedział, że osoba która nie wygrała na loterii genetycznej, nie może odnieść sukcesu? Oczywiście, że może. Jest po prostu trudniej. Warto nadmienić, że za przykład "wygrywa" ten człowiek dał na poważnie bossa gangu który odpowiada za niewyobrażalną ilość zła. Potem zapodaje przykład Krzysztofa Króla z kanału wyzwanie90dni. Dla tych którzy nie wiedzą Król jest biznesmenem który w dużym skrócie dorobił się milionów na nieruchomościach i innych firmach, spełnił swoje marzenie czyli został rentierem i zamieszkał na wyspie w Tajlandii wraz z żoną - Tajką. Trzeba powiedzieć, że facet jest czystą inspiracją na szczeblu zawodowym. Szacunek dla niego za osiągnięcia. Sam byłem kilka lat temu regularnym widzem jego kanału. Niestety ale na szczeblu relacji damsko-męskich jest to najczarniejszy blackpill z możliwych... Facet jest ulanym zakolakiem 3/10. Żonę ( w miarę ładną jak na Azjatkę) znalazł w Azji. Wszyscy w blackpill wiemy czym jest SEAmaxxing i JBW - Wyjechanie do Azji w celu znalezienia kobiety, bazując na tym, że jako brzydki biały jest się bardziej wartościowym dla Azjatek niż dla P0lek. Do tego dochodzi fakt, że Król jest bogaty... Mamy tu więc podwójny blackpill - JBW (just be white) oraz betabuxxing. Musiał tyle zrobić by znaleźć kobietę która poleciała na niego bo jest biały i bogaty... hmmm Przywołując ten argument właśnie sam potwierdziłeś blackpilla i to w BARDZO brutalny sposób.
Kolejną bardzo niepojącą rzeczą jest to, że DDD777 uważa mnie za "kata przegrywów" który gnoi ludzi którzy lubią być gnojeni. Śmieszne to i tragiczne zarazem. Gość nie umie wyłapać sarkazmu. Do mnie pisało ponad 50 osób łącznie. W tym koło 20-30 prosiły o ocenę twarzy albo o porady życiowe. Co ja zrobiłem? Pomogłem jak tylko się dało. Nikogo nie gnoiłem, a wręcz przeciwnie, dopytywałem o szczegóły i udzielałem rad życiowych.

Na koniec został @Amerykanski-Naukowiec którego chyba nikt nie lubi... Gość w sumie nie jest jakimś hejterem ale bardziej trollem, dlatego wybrałem mu na symbol takiego małego szczekającego pieska który bardziej wkurza niż robi coś złego ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zarzucał mi homoseksualizm (Kurpiowski również). To prosty trick psychologiczny mający zmusić mnie do zaprzestania działalności. "Podobno" jest to spowodowane moim opisem Chadów. Opis Chadów jest taki a nie inny gdyż ma za zadanie rozśmieszyć czytelnika. Dla obeznanych z pojęciem sarkazmu taki właśnie jest. Wątpię by ktokolwiek, lubujący się w opowiadaniach erotycznych na poważnie, znalazł u mnie coś ciekawego. Moje opisy seksu są w 100% komiczne a nie erotyczne. Poza tym mało mnie obchodzi co o mojej orientacji sądzą ludzie którzy są dla mnie jedynie literkami na monitorze. Należałoby wspomnieć, jeszcze o działalności tego człowieka. W głównej mierze jest to szkodnik, który dawniej śmiał się z chorego człowieka #przemcel a teraz nawet trudno to określić. Nic ciekawego nie wnosi.

Podsumowując.
PSY SZCZEKAJĄ, KARAWANA DALEJ JEDZIE!
Obiecuje, że moja praca będzie kontynuowana! Wiem, że jest wiele osób które doceniają moją pracę i które mnie wspierają. Wam dziękuję! Motywujecie mnie do dalszych działań!
#przegryw #blackpill #blackpillraw ##!$%@? #oswiadczenie #codziennyblackpill #stulejacontent #bluepill
B.....W - W ostatnich dniach zyskałem sporo hejterów mojej działalności... A może mia...

źródło: comment_1581842058eAi0VFnocnHYUmBpQa5TpH.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
Obiecuje, że moja praca będzie kontynuowana! Wiem, że jest wiele osób które doceniają moją pracę i które mnie wspierają. Wam dziękuję! Motywujecie mnie do dalszych działań!


@Blackpill_RAW: (òóˇ)(òóˇ)(òóˇ) tak trzeba żyć. Trzeba mieć próżnię między uszami by Twoje wpisy traktować w 100% na powaznie a nie z (ogromnym) przymrużeniem oka. Wciaz
  • Odpowiedz
Obiecuje, że moja praca będzie kontynuowana! Wiem, że jest wiele osób które doceniają moją pracę i które mnie wspierają. Wam dziękuję! Motywujecie mnie do dalszych działań!


@Blackpill_RAW: I bardzo dobrze! Hejterzy (normicy) na to co piszesz zawsze będą się pojawiać, a będzie ich pewnie jeszcze więcej bo piszesz coś czego oni nie mogą znieść. Prawdę! Nie ma co się nimi przejmować i mam nadzieję, że w końcu napiszesz książkę o przygodach
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Ale po co się nad tym rozwodzić aż tyle? Wiadomo, że amerykaniec to zwykły troll, ale racje jakąś ma, że trzeba wyplenić słabe geny z puli. A reszta to albo nie przypominam sobie, ale banda normictwa lub zbluepillowanych biedaków.
  • Odpowiedz
Każdy kto piszę nie po myśli normictwa i uderza w te bestie p0lki jest szykanowany.


@Wypierd-eK: i na odwrot. Bo czym jest wrzucanie przeciwnikow jako wścieklych psów?
Zarowno przegrywy szykanują normikow i normicy przegrywow. Taka jest specyika tego portalu ze jezeli ktos sie z toba nie zgadza to znaczy ze jest śmieciem.
  • Odpowiedz