Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Upiłem kokeżankę Hiszpankę na tyle, że rozplątał jej się język.

Zawsze na imprezach zauważyłem, że Hiszpanie trzymają się razem. Z jednej strony fajnie widać, że są ze sobą zżyci, ale z drugiej wyjeżdżają za granicę, żeby tworzyć małe enklawy, trochę bezsensu.

Koleżanka jest w sumie bardzo szczera i jak zadać odpowiednie pytanie to odpowie. Po jednym piwie już nawet nie trzeba pytać.

Mieszka teraz na chacie z koleżanką(2), która przyjechała do #uk uprawiać sex głównie z murzynami, bo sama pochodzi z wioski gdzie wszyscy się znają i są konserwatywni.

Pytam czy obrodziło tej koleżance (2) jagodami.
Ale nie, akurat teraz przejmuje od innej koleżanki (1) gościa od seksu, którego tamta jej oddała /poleciła /znudził się (rasy ni znam) i jest hiszpanem. Tak jak one wszystkie. Nie wróciła na noc więc poszło zgodnie z planem.

Różnica między (1) a (2) bardzo duża. Pierwsza absolutnej nie do wzięcia w skali normika natomiast druga to duży przeskok. W skali normika. Z 2 do 7/10.

W konkluzji dodała, że wszyscy Hiszpanie "obracają się" w swoim gronie^ i takie wymiany nie są niczym dziwnym.
Nigdy za to nie podziękuję ale zawsze myślałem, że tak właśnie jest! I dostałem potwierdzenie.

Zawsze znajdzie się jedna osobami, która wyrzuci mi że w tagu #prawdziweoklasky wrzucam bajty... Haha te teksty są w uj nudne (jak na bajty) i pisane dla ludzi którzy lubią obserwację świata i w ten sposób lubią się go uczyć.

Mam też teorie, że im lepiej hiszpanka mówi w obcym języku tym bardziej jest otwarta na innych spoza swojej grupy. Z Większością tych z którymi nie mogłem się dogadać mówiła bardzo słabo po angielsku, albo w ogóle i wyglądały na mocno speszone.

A zdecydowanie warto. Wyuzdane dziewczyny.

#podryw

#hiszpania
Oklasky - Upiłem kokeżankę Hiszpankę na tyle, że rozplątał jej się język.

Zawsze na ...

źródło: comment_1581781856oNT4JqpxRTjQJzn225xNIk.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz