Wpis z mikrobloga

@bgjm: Popiół bym się bał wciągać czym innym, niż odkurzacz typowo do popiołu. Nie chodzi o temperaturę, tylko popiół jest strasznie drobny. Drobniejszy niż gips, kurz. Nie wiem czy się nie będzie przedostawał. Są specjalne przystawki do popiołu.
  • Odpowiedz
@bgjm odkurzacz meec ma filtr HEPA a jeszcze na ten filtr zakłada się drobną siateczkę. Jak będę w garażu mogę zrobić ci fotke.
Generalnie uważam że każdy odkurzacz z filtrem HEPA powinien być dobry do twoich potrzeb
  • Odpowiedz
@bgjm: kupiłem swego czasu taki rodzicom do czyszczenia pieca na ekogroszek z podajnikiem. Nie nadaje się. Sadza wydostaje się przez filtr, a sam filtr się dość często zapychał od popiołu. Ale piwnicę, auto i garaż sprząta się tym doskonale.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bgjm: mam. Całkiem spoko. Pamiętaj, ze to jest plastikowy odkurzacz. Jak nie będziesz dbał, to go szybko polamiesz. Główna rura to te trzy plastikowe rurki. Wątpię, ze do popiołu się nada. Szybko filtr zapchasz. Mam od 2ch lat i żałuję, że nie kupiłem wyższego modelu tylko ze względu na gniazdko do urządzeń i brak otrzasacza filtra. Jak nie potrzebujesz tych dwóch ficzerow, to bierz.
  • Odpowiedz