Wpis z mikrobloga

#tinder DRAMAT PIĘKNEJ KOBIETY

SKANDAL. TINDER ZABLOKOWAŁ JEJ PROFIL BO BYŁA ZBYT ATRAKCYJNA
MARIA OLSZA
14.02.2020  14:25

Skandal. Tinder zablokował jej profil bo była zbyt atrakcyjna
Fot:
Tinder pomaga wielu ludziom znaleźć miłość lub chociaż doświadczyć romantycznych przygód. Czasem jednak popularna aplikacja rządzi się swoimi, skandalicznymi prawami.

Tinder zrobił furorę, kiedy tylko się pojawił. Wiele osób postawiło na szukanie miłości poprzez aplikację, czasem jednak ludzi spotyka z jej strony niesprawiedliwość. 

Nie chodzi nam tylko o odrzucenie przez potencjalnego partnera lub partnerkę, ale również o ocenę przez rozmaite algorytmy. Przekonała się o tym 26-latka z Kalifornii. 

Tinder uznał, że dziewczyna nie istnieje
Kobieta zapłaciła za konto premium w aplikacji, ale... odmówiono jej do niego dostępu! Uznano bowiem, że 26-latka jest zbyt atrakcyjna, żeby w ogóle istnieć. 

26-letnia Holly Valentine z Kalifornii zarabia na życie m.in. pozując do sesji zdjęciowych na całym świecie. Chciała mieć nieograniczone możliwości również na Tinderze, dlatego wydała 86 dolarów na konto premium, to były jednak pieniądze wyrzucone w błoto. Okazuje się, że jej profil zgłaszali mężczyźni, przekonani, że jest fałszywy. 

Pisali: "Prawdopodobnie nie jesteś prawdziwa" lub "Dlaczego dziewczyna taka jak ty miałaby być na Tinderze?". Nie mogłam założyć kolejnego konta. Nie spotkałam się z nikim ani prawie w ogóle nie skorzystałam z aplikacji!

- opowiada wściekła modelka.

Zamiast z nowymi funkcjami, spotkała się z blokadą konta. Jakby tego było mało, modelka nie doczekała się zwrotu pieniędzy za opłacone konto premium.
Pobierz Topman100 - #tinder DRAMAT PIĘKNEJ KOBIETY

SKANDAL. TINDER ZABLOKOWAŁ JEJ PROFIL B...
źródło: comment_1581756789gEzszzns3kGaFURrhrFWhV.jpg
  • 7