Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w2kn2e: nie mam zielonego pojęcia na ten temat. Jeden koleś mówił, żeby kupić fendera made in Mexico ale wyczytałem, że Fender nie kontynuuje już tej linii więc zamówiłem made in USA. To dobrze czy źle?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w2kn2e: chciałbym brzdakac sobie linie basowe rhcp czy jakieś improwizowane solówki jak już się naucze jak pociągać za struny i jak chwytać za gryf. Mówili też, że te basy mają spora wartość na rynku wtórnym więc nawet jeśli zrezygnuje to sporo odzyskam. Dziękuję za opinie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Panczenisci: jakieś wcześniejsze doświadczenia z instrumentami? Czy całkowity świeżak? :)

Pamietaj, basistów jest bardzo dużo. Basistów którzy wiedzą o co chodzi w byciu basistą jest niewielu a jeszcze mniej jest po prostu dobrych basistów. Wiem co mówię, 10 lat grałem w kapeli i dobrego basistę mieliśmy dopiero po 7 latach.
@Panczenisci stary, jest mnóstwo osób w Polsce, którzy mają na zbyciu te basy i to w świetnym stanie. Jest też kilka osób, co ze starych trupów robią nowe gitary - np. Restauracja Gitar czy HR Guitars. Te stare japońce często lepiej gadają jak nowe amerykańce. :) Szkoda, że już zamówiłeś bo bym Ci coś doradził w dużo lepszej cenie.

Wybor dobry, na RHCP i inne pokrewne ideolo.
@zmasowanyatak basisitow wbrew pozorom dużo nie jest. A co do tego, że dobry basista wg. Ciebie to jaki? :D Ten co nie stara się naśladować gitary prowadzącej, czy może ten, co gra równo? XD Tak szczerze się pytam, bez jakichś uprzedzeń :)