Wpis z mikrobloga

#aliexpress nie ma już refunda... przestaje tam kupować.

Zawsze była gwarancja 60dni. Nie ma to był zwrot kasy.

Teraz nie da się założyć refunda i automatycznie przedłuża o miesiąc.. już 4 miesiąc nie mogę założyć refunda bo still in transit i kończy się termin i dochodzi kolejne 30 dni. już ponad 100 dni od zamówienia.. brak możliwości otwarcia sporu bo item still in transit.
  • 6
@pokusof: W ostatnim czasie to chyba wszystkie refundy przechodziły, bo Chinole nie dawały oznak życia, przynajmniej tak było u mnie, że w 5 sporach nikt z żółtych się nie wypowiedział i po kilku dniach spory automatycznie zostały zaakceptowane.
@blantek: Wojna czy co ? Nie demonizuj wirusa. Zwłaszcza że fakt epidemii wirusa tam ma się nijak do tego o czym napisałem. Skoro taki problem to niech zamknął alieexpress i napiszą o tym.. a jakoś nie przeszkadza im to w tym aby ludzie dalej zostawiali u nich pieniądze i żeby zarabiać oraz prowadzić dalej biznes.
Teraz nie da się założyć refunda i automatycznie przedłuża o miesiąc.. już 4 miesiąc nie mogę założyć refunda bo still in transit i kończy się termin i dochodzi kolejne 30 dni. już ponad 100 dni od zamówienia.. brak możliwości otwarcia sporu bo item still in transit.


@r5678:

ostatnio zakladalem spor 30 stycznia, czekalem 12 dni, odezwal sie sprzedawca, a jakas godzine pozniej wkroczylo ali i dalo refund.

W piatek zalozylem spor,