Wpis z mikrobloga

jakie #perfumy o nutach kawy są spoko? trochę się boję że za jakiś czas będę się psikał aromatami spożywczymi, bo najbardziej mi podchodzi (i ta projekcja!) rasasi la yuqawam, a teraz pomysł z kawą xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Penektomia: Muglery: A*Men i A*Men Pure Coffee, zwłaszcza ten drugi jest fenomenalny (tyle że raczej nie do dostania niestety). Jest też Rochas Man, ale on bardziej pachnie jak cappuccino poslodzone toną cukru, a nie jak kawa. No i Legend MJ, ale nie wiem czy to nie jest po prostu tańsza wersja Rochasa
  • Odpowiedz
@Penektomia: perfumy od @dradziak: pachną jak świeżo zaparzona, dobra gorąca kawa z ekspresu. I jest to dobra kawa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gorzka, aromatyczna ale nie ciężka. Nie jest to zapach kawy przeparzonej, odstanej. Jest lotny.

Czujesz ta kawę? To teraz złam to, i dodaj do tego syrop waniliowy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Na mojej skórze zapach skręca w stronę wytrawnej kawy, waniliowa słodycz z czasem powoli zaczyna zanikać. Co nie znaczy że jej nie czuć. Za tą późniejsza wytrawność, chyba odpowiedzialna jest paczula której dradziak też dodał.
Podsumowując. Nieskomplikowany, ale bardzo fajny kawowy zapach. Nuta kawy baaardzo naturalna. W otwarciu słodko gorzka kawa+wanilia, potem delikatnie ewoluuje w stronę wytrawna.
Projekcja przez pierwsze 2-3 godziny mocna, by po 4-5 h stać się blisko skórna. Co nie znaczy że trzeba szorować nosem
  • Odpowiedz