Wpis z mikrobloga

@KimDzongJaroslaw: A daj spokój, dzisiaj drugi dzień czarnej serii, nie wiem czemu tak słabo mi idzie. Czy przez to, że jestem chory czy co? Wczoraj po ok. 30 paru bitwach wn8 na poziomie 1100, a dzisiaj jeszcze gorzej, po 11 bitwach, wn8 530 :> Albo nie trafiam, albo dingam, albo bitwa jest tak szybka, ze nic nie zdążę zrobić.
@krul_europy: Nie no 1200, to dramat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja jestem zadowolony, jak mam daily 1700-1800, to jest ok (nie są to wygórowane wymagania). Znajomi kończą sesje 2400-2800, ja na takie wyniki jestem za cienki.
@dzapanisko:ohui.. ja czuję że doszedłem do maksa swoich możliwości przez pół roku grania, wn8 =800 i tygodniowe ok 1300 i rośnie sobie tak +1 dziennie średnio, nie wiem co trzeba za czary odjaniepawlać żeby mieć wn na poziomie 2500 albo wyżej, mój łeb nie ogarnia :D Chyba stać na bazie i zdejmować ludziom ogryzki sprzed nosa.
@krul_europy: Znać mechanikę gry. Ogarniać perfecto jak najwięcej czołgów (czasy przeładowania, pancerz, mobilność, zasięg widzenia). Znać jak najlepiej mapy i ciekawe miejscówki. Mieć dobrze dobrany pod siebie sprzęt i ustawienia. Być upartym w doskonaleniu swojego 'skilla', czyli zręczności fizycznej i zręczności intelektualnej (wyciąganie wniosków z błędów, przewidywanie ruchów przeciwnika itp.). Myślę, że taki zestaw cech wpływa na dobry (3000+) recent wn8. Ale nie powiem, że jestem tego w 100% pewny, bo
Bioenergoterapeuta - @krul_europy: Znać mechanikę gry. Ogarniać perfecto jak najwięce...

źródło: comment_1581714950pxqG6AVtk2aPu2yA4j1qE1.jpg

Pobierz
@dzapanisko: Heh, na granicy co 2 bitwę się rozbijam grając LT. Nie ogarniam za bardzo tych zjazdów gdzieniegdzie. Charków jest dosyć proste, trzeba bardzo subtelnie rushować lub się wycofywać, bo na to pozwala ta mapa. Mińsk mi totalnie nie leży, zablokowałem go. Urwisko wraz z lotniskiem nie dają mi swobody w rozgrywce. Lodowiec też jest tragiczny. Czuję sie na nim pewnie, tylko gdy gram na środku czymś z dobrą depresją działa,
@krul_europy: Jak kolega wyżej napisał, trzeba dużo wiedzieć. Ale żeby wn podnieść wyżej niż 1200 to wystarczy jak będziesz grał trochę bezpieczniej, nie ginął w pierwszych minutach bitwy, dmg wtedy będzie wpadał na pewno większy niż na te 1200 wn8. Oczywiście nie mówię o #!$%@? się w krzakach przy bazie, tylko o nie wyjeżdżaniu pod przeładowane lufy, lub na "środek" mapy. Polecam z autopsji. Ach, no i musisz wozić niestety trochę