Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#medycyna #pytanie

Kurka Miraski, studenty medycyny xD

Mam boloka w gardle. Od niedzieli ból umarkowany/słaby, kaszel, sporadyczny ból głowy, powiekszone węzły chłonne podżuchwowe po lewej stronie, bialy nalot na migdałach (bardzo delikatny). Od 3 dni ból mniejszy, z tym faktem, iż lewy migdal boli bardziej.

Nie mam gorączki, ból też jest do zniesienia - nie biorę tabletek, jedynie paracetamol na ból głowy.

Co mi jest :c doktor sama stwierdziła, że nie wie ¯_(ツ)_/¯, ale przepisala antybiotyk. I nie wiem czo robić. Z jednej strony da się z tyn żyć, z drugiej - boję się powikłań, jeżeli to jednak jakaś dziwna angina.

Pomusz mirko :c oczywiście piątek piątunio, więc wymaz najszybciej za 3 dni (°°

#angina #choroby
  • 4
@Akayari: brać to co dał lekarz, białe na migdałach to może być ropa czyli angina ropna.

pamiętam jak kiedyś kichając wykichałam grudkę ropy z migdała i #!$%@?ło to gorzej niż gówno xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sunkillmoon: no to jest żal xD ale w aptece pytałam i też babeczka się zdziwiła. Ale już z 4 dni mam te biale, małe wykwity i powiększony węzeł chlonny.

@blablalbla: wiadomka, stawiam ba anginę ropną, miałam ja 2 miesiące temu. Ale przebiegała, cóż. Nic mi nie pomagało, ból jak skurczysyn. Ale goraczki tez nie mialam ¯\_(ツ)_/¯