Wpis z mikrobloga

@mroz3: jak jeszcze groupies Jacy rozumiem, bo cieplutki pan w średnim wieku i ma słodkiego kotka, tak fanbaza Bundwajzera to jakiś deepweb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@mroz3: grubas łże, nie było żadnego zakazu wjazdu na Mickiewicza, zakaz wymyślił sobie dopiero po wykolejeniu, a pomimo tego dalej nie ma znaku na sieci trakcyjnej, ani jakiegokolwiek komunikatu na dyspozytorniach
  • Odpowiedz
@Denali: no nabija sobie pijar taki "prezes, ale jednak człowiek, gołębie serce i żółty szaliczek <3", pewnie tylko po to żeby ktoś powiedział żeby go jeszcze nie #!$%@? za szajs jaki #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mroz3: No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażać tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego Budwajzera naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś
  • Odpowiedz
@Tommy__: Widać napracowanko, i chociaż pastellę znam na pamięć, to przy

bo chyba widać że MPK nie jeździsz jak jesteś nie wiem blachosmrodziarzem albo wierzysz w tramwaj na Jagodno

autentycznie prychłem :D
  • Odpowiedz
@mroz3: To są jacyś copywritterzy (czy tam płatne trolle). Nie można być tak głupim i ślepym na skrajną niekompetencję Budwajzera.
To samo jest u Jacy. Nie ma rzeczowej dyskusji, tylko wyłącznie pucowanie się ‚brawo panie prezydencie’, ‚niech się pan nie przejmuje hejterami’. Normalni ludzie tak nie piszą, #!$%@? jego mać.
  • Odpowiedz